ისრაელის სახლის პროექტი
გაცნობებთ, რომ ისრაელის სახლი, ევროსაბჭოსა და AEPJ (The European Association for the Preservation and Promotion of Jewish Culture and Heritage)-თან თანამშრომლობით აცხადებს კონკურსს საქართველოში ებრაული კულტურული მემკვიდრეობის ძეგლების აუდიოვიზუალურ ასახვაზე
ორ კატეგორიაში:
• თანამედროვეობა;
• მასალები წარსულიდან;
საუკეთესო ნამუშევრების ავტორები დაჯილდოვდებიან 5000 ‎€- მდე პრიზებით და მათ შორის ყველაზე წარმატებული გაემგზავრება ევროპაში გამოფენაზე.
რეგისტრაციის ბოლო ვადა: 26 ივნისი, 2019.
დამატებითი ინფორმაციისათვის, გთხოვთ, ეწვიოთ ვებგვერდს.
მონაწილეობის მსურველებმა პირველ ეტაპზე უნდა გააგზავნოთ მეილი აღნიშნულ მისამართზე- paralleltraces@israelihouse.net,  ხოლო შემდგომ, გთხოვთ, შეავსოთ მოცემული აპლიკლაციის ფორმა.

Israel House Project
The House of Israel, in cooperation with the Council of Europe and AEPJ (The European Association for the Preservation and Promotion of Jewish Culture and Heritage) is announcing a competition for audio-visual presentation of Jewish cultural heritage sites in Georgia.
In two categories:
• Modernity;
• Materials from the past;
The authors of the best works will be awarded prizes up to 5000 € and the most successful participants will travel to Europe for the exhibition.
Deadline for Registration: June 26, 2019.
In the first stage, applicants should send an email to paralleltraces@israelihouse.net, and then please fill out the application form.