კაუნასის გამოყენებით მეცნიერებათა უნივერსიტეტის საზაფხულო სკოლა, ლიეტუვა
გაცნობებთ, რომ კაუნასის გამოყენებით მეცნიერებათა უნივერსიტეტი, ლიეტუვა (Kaunas University of Applied Sciences) გიწვევთ საზაფხულო სკოლაში - “Applied Cyber Security: from Theory to Practice” მონაწილეობის მისაღებად.
საზაფხულო სკოლის ვირტუალური ნაწილი გაიმართება 20 ივნისიდან 1 ივლისამდე, ხოლო ფიზიკური ნაწილი 4-8 ივლისს, კაუნასში.
რეგისტრაციის საფასური გახლავთ 180 ევრო
საფასურში შედის: ყავის შესვენებები, ლანჩი, ვახშამი და კულტურული პროგრამა. სხვა ყველა ხარჯი თავად აპლიკანტმა უნდა გაწიოს.
პროგრამის დასრულების შემდეგ, მონაწილეებს გადაეცემათ სერტიფიკატი და მიენიჭებათ 3 ECT კრედიტი.
იმ შემთხვევაშითუ გადაწყვეტთ მონაწილეობის მიღებასგთხოვთ გვაცნობოთ წინასწარრადგან შესაბამის სკოლასთან კომუნიკაციის გზითმოხდეს კრედიტების შესაბამისობის დადგენა.
რეგისტრაციის ბოლო ვადაა 2022 წლის 23 მაისი.
დეტალური პროგრამისა და გადახდის დეტალების სანახავად, გთხოვთ იხილოთ თანდართული ფაილი#1 ფაილი#2.
დამატებითი შეკითხვების შემთხვევაში, გთხოვთ მიმართოთ პროგრამის კოორდინატორს შემდეგ მისამართზე: viktorija.gudauskaite@go.kauko.lt

We would like to inform you that Kaunas University of Applied Sciences invites you to participate in the Blended Summer School - “Applied Cyber Security: from Theory to Practice”.
Date: 20 June – 8 July 2022
The virtual component will take place from 20 June to 1 July 2022.
The physical component will take place from 4 to 8 July 2022.
The aim of the course is to apply theoretical knowledge and practical skills in the field of cyber security.
Registration fee: 180 EUR** (Coffee breaks, lunch, dinner, and cultural program included)
The deadline for registration is May 23, 2022.
A certificate of attendance and 3 ECTS credits will be awarded upon the completion of the program.
If you decide to participate in the program, please let us know in advance, so that we will be able to prepare course compatibility forms with the involvement of the relevant school.
For the program of the summer school and payment details, please find the attached file#1 file#2.
In case of further questions, please contact the program coordinator at the following e-mail address: viktorija.gudauskaite@go.kauko.lt