გაცნობებთ, რომ მოლაპარაკებების ფორუმის (TNC – The Negotiation Challenge) ორგანიზაციული გუნდი, ლუისის უნივერსიტეტთან ერთად, რომი, იტალია. (Luiss Guido Carli, Rome, Italy) გიწვევთ “მოლაპარაკებების ფორუმი 2023”-ში მონაწილეობის მისაღებად.
ფორუმი 2023 დაიწყება ონლაინ, სამი საკვალიფიკაციო რაუნდით:
- 3-4 მარტი.
- 10-11 მარტი.
- 17-18 მარტი.
შეჯიბრებაში დარეგისტრირებული გუნდებიდან 10 საუკეთესო ერთმანეთს შეხვდება ფინალში, 19-20 მაისს, ლუისის უნივერსიტეტის კამპუსში.
კონკურსში მონაწილეობის მსურველმა სტუდენტებმა უნდა ჩამოაყალიბონ 3 კაციანი ჯგუფი და შეავსონ ონლაინ სარეგისტრაციო ფორმა 2023 წლის 14 თებერვლამდე.
შეჯიბრის შესახებ მეტი ინფორმაციისთვის, გთხოვთ ეწვიოთ ბმულს.
დამატებითი კითხვების შემთხვევაში, გთხოვთ დაუკავშირდეთ მოლაპარაკებების ფორუმის ორგანიზატორს მოცემულ საკონტაქტო მეილზე: remigiusz.smolinski@hhl.de

TNC organization team, in cooperation with Luiss University, is glad to invite you to participate in The Negotiation Challenge 2023.
TNC 2023 will start with three online qualification rounds:
- March 3rd-4th.
- March 10th-11th.
- March17th-18th
The best ten teams from these rounds will compete in the final event, which will take place on May 19th-20th on Luiss University Campusin Rome,Italy.
To apply to The Negotiation Challenge 2023 edition, students must form a team of three people and fill out the online application form by February 14, 2023.
To find out more about our competition, please visit Link
In case of further questions, please contact the organizer professor of negotiation challenge on the following email: remigiusz.smolinski@hhl.de