თესალონიკის არისტოტელეს უნივერსიტეტი, საბერძნეთი (Aristotle University of Thessaloniki, Greece) აცხადებს სტუდენტების განაცხადების მიღებას ონლაინ საზაფხულო პროგრამაში „ბიზნეს ანალიტიკა“ მონაწილეობის მისაღებად (17-25 ივლისი).
საზაფხულო პროგრამა მოიცავს 24 საათს და ჩატარდება ზუმის პლატფორმის მეშვეობით. პროგრამაში მონაწილეობის მიღება შეუძლიათ კავკასიის ბიზნესის სკოლის და კავკასიის ეკონომიკის სკოლის მაგისტრებსა და დოქტორანტებს.
პროგრამა მოიცავს როგორც ონლაინ სინქრონულ სწავლებას (12 საათი), ასევე ასინქრონულ სწავლებას (ელექტრონული სასწავლო მასალა) (12 საათი).
კურსის წარმატებით გავლის შემთხვევაში მონაწილეებს გადაეცემათ სერტიფიკატი.
პროგრამის წარმატებით დასრულებისთვის:
- მონაწილე უნდა დაესწროს ყველა სესიას ან მის მიერ გაცდენილი საათების რაოდენობა არ უნდა აღემატებოდეს 10%-ს;
- მონაწილემ უნდა ჩააბაროს ყველა გამოცდა;
- მონაწილემ უნდა გადაიხადოს პროგრამის საფასური სრულად;
მონაწილეობის საფასური: 130 ევრო
დაინტერესებულმა კანდიდატებმა უნდა გაიარონ ონლაინ რეგისტრაცია შემდეგ ბმულზე.
რეგისტრაციის საბოლოო ვადა: 16 ივლისი, 2023.
დამატებითი კითხვების შემთხვევაში გთხოვთ დაუკავშირდეთ ორგანიზატორებს შემდეგ ელექტრონულ მისამართზე: adiama@econ.auth.gr

Aristotle University of Thessaloniki, Greece announces the admissions of students to participate in the online summer program "Business Analytics" (July 17-25).
The summer program covers 24 hours and will be conducted through the Zoom platform.
Masters and PhD students of the Caucasus School of Business and the Caucasus School of Economics can participate in the program.
The program includes both online synchronous learning (12 hours) and asynchronous learning (electronic learning material) (12 hours).
Upon successful completion of the course, participants will be awarded a Certificate of Completion. For the successful completion of the programme, the participants should:
- have attended all the teaching units. Absences may not exceed 10% of the scheduled training hours;
- have passed the exams (quiz)
- have paid all the tuition fees by the starting date of the programme;
Participation fee: 130 euros
Interested candidates should register online at the following link.
Deadline for registration: July 16, 2023.
In case of additional questions, please contact the organizers at the following e-mail address: adiama@econ.auth.gr