იშტეს ბიზნეს სკოლის რიგით მე-19 საზაფხულო სკოლა, ლისაბონი 2023
გაცნობებთ, რომ დაიწყო იშტეს ბიზნესის სკოლის, პორტუგალია (ISCTE Business School, Portugal), რიგით მე-19, 2023 საზაფხულო სკოლის პროგრამაზე დაინტერესებულ სტუდენტთა განაცხადების მიღება.
იშტეს ბიზნესის სკოლა სტუდენტებს სთავაზობს 14 საინტერესო და ინტერაქციულ ლექციას, რომლებსაც წარუძღვებიან ბიზნესის ფაკულტეტის პროფესორები და მოწვეული ლექტორები პარტნიორი უნივერსიტეტებიდან.
შემოთავაზებულ ლექციებსა და თარიღებზე დამატებითი ინფორმაციის მისაღებად  ეწვიეთ  ბმულს.
აპლიკაციის პროცესისა და საზაფხულო პროგრამის ღირებულების შესახებ დეტალური ინფორმაციია განთავსებულია აქ.  გთხოვთ, ასევე ყურადღებით გაეცნოთ თანდართულ ორ დოკუმენტს.
დამატებით შეკითხვების შემთხვევაში, გთხოვთ, დაუკავშირდით საზაფხულო სკოლის საორგანიზაციო ჯგუფს შემდეგ მეილზე -short-term.ibs@iscte-iul.pt

ISCTE Business School, Portugal, announces call for applications for the 19th Summer School Lisbon 2023.
ISCTE Business School offers you 14 interesting and challenging courses, taught on campus, by ISCTE Business School faculty and visiting professors from International Universities.
For more information regarding the offered courses and dates, please follow the link. Detailed information regarding the application process and summer school fees, is available here.
In case of further questions regarding the program, please contact the Summer School organization group at the following email address:  short-term.ibs@iscte-iul.pt