გაცნობებთ, რომ გერმანიის აკადემიური გაცვლის სამსახურის (DAAD) დაფინანსებით, აზერბაიჯანის ნავთობისა და მრეწველობის სახელმწიფო უნივერსიტეტი, აზერბაიჯანი, ბაქო, (Azerbaijan State Oil and Industry University), აცხადებს ბიზნესის სკოლის ბაკალავრიატის, მაგისტრატურისა და დოქტორანტურის სტუდენტების მიღებას 2 კვირიან (5-18 აგვისტო) საზაფხულო პროგრამაზე.
კავკასიის უნივერსიტეტის სტუდენტებისთვის აღნიშნულ პროგრამაში მონაწილეობის მიღება არის უფასო. სტუდენტს მოუწევს მხოლოდ ტრანსპორტირების, საცხოვრებლი ფართის, დაზღვევისა და ვიზასთან დაკავშირებული ხარჯების დაფარვა.
პროგრამაში მონაწილეობა ითვალისწინებს:
- სასწავლო კურსს
- სასწავლო მასალებს
- ექსკურსიებს
- შიდა ტრანსპორტირებას (აეროპორტიდან და აეროპორტში ტრანსფერს)
- კულტურულ ღონისძიებებს
- დღეში სამჯერად კვებას & Coffee Break
- გახსნისა და დახურვის ცერემონიალს
- სპორტული კომპლექსით სარგებლობას
საჭირო დოკუმენტაცია:
- CV/რეზიუმე
- ინგლისური ენის სერტიფიკატი (IELTS 6.0/TOEFL 107)
რეგისრტაციის ბოლო ვადა: 27.07.2018
რეგისტრაციისთვის და დამატებითი ინფორმაციისთვის გთხოვთ ეწვიოთ ოფიციალურ ვებგვერდს ან დაუკავშირდეთ პროგრამის კოორდინატორს შემდეგ ელექტრონულ მისამართზე: e.hasanova@asoiu.edu.az

Azerbaijan State Oil and Industry University, located in Baku, Azerbaijan, announces the launch of 2-week (August 5-18) summer school program, which is funded by German Academic Exchange Service (DAAD), for Undergraduate, Graduate and Doctoral students from School of Business.
Participation is free for Caucasus University students. Applicants will have to cover Travel, Accommodation, Health Insurance and Visa Application costs.
Participation Includes:
• Sessions;
• Study materials;
• Guided Excursions;
• Use of the sports facilities
• Transportation during the program (Transfer from/to airport included)
• Opening and Closing events;
• Cultural programs;
• Meal three times a day;
• Coffee breaks;
• Current CV/Resume
• Motivation Letter
• Transcripts of Records
• Passport Scan
• English Language Proficiency Certificate (IELTS 6.0/TEOFL 107)
Registration Deadline:   27.07.2018
For further information and online registration please visit the official webpage, or contact the program coordinator via email: e.hasanova@asoiu.edu.az