ზამთრის სკოლა 2017 არის პრაღის ფინანსთა და ადმინისტრირების უნივერსიტეტის მიერ ორგანიზებული საერთაშორისო პროგრამა, სადაც სტუდენტები მოიპოვებენ 3 ECTS კრედიტს საერთაშორისო ბიზნესში და აღმოაჩენენ ჩეხეთის რესპუბლიკას, კულტურასა და ბიზნესს.
ზამთრის სკოლა 2017 წლის 13 იანვარს იწყება და 10 დღე გაგრძელდება. პირველ დღეს სტუდენტები დაესწრებიან ოფიციალურ მიღებას და ჩეხეთის და ევროპის ისტორიისა და კულტურის ლექციებს. მომდევნო 4 დღე დაეთმობა საერთაშორისო ბიზნესის ლექციებს, საერთაშორისო გამოცდილების გაზიარებას და მრავალ სხვა აქტივობას. ასევე, ჩატარდება ვიზიტები იუნესკოს მსოფლიო მემკვიდრეობის ჩეხეთის რესპუბლიკის ორ ქალაქში - ჩესკი კრუმლოვი, კუტნა-ჰორა. ზამთრის სკოლის მოსწავლეები დაესწრებიან კომპანიის ვიზიტებს ჩეხეთის რესპუბლიკაში ცნობილ კომპანიებში, რეალური გამოცდილების მისაღებად.
გთხოვთ, იხილეთ დანართები:
დამატებითი ინფორმაციისთვის:
გთხოვთ, დაგვიკავშირდეთ: international@vsfs.cz ან ეწვიეთ ჩვენს ვებ-გვერდს:
http://www.vsfs.cz/en/?id=2038-summer-school
სწავლის საფასური
სწავლის საფასურია 1250 დოლარი, რაც ფარავს საცხოვრებელს, საუზმეს, აეროპორტის ტრანსპორტს, კლასობრივ სწავლებას 3 ECTS, საბოლოო დიპლომს, კომპანიის ვიზიტებს, ღირშესანიშვანი ადგილების დათვალიერებას, ტურებს და ა.შ.
რეგისტრაცია:
გთხოვთ გამოგზავნოთ შევსებული სააპლიკაციო ფორმა თქვენს CV–სთან ერთად შემდეგ მისამართზე: International@vsfs.cz

Winter School 2017 is international program organized by University of Finance and Administration, Prague, where the students gain 3 ECTS credits in International Business and discover Czech Republic, Culture and Business.
The Winter school starts on 13th of January 2017 and it will last 10 days. First day, students attend the official welcome, lecture of Czech and European History and Culture. The next 4 days will be full of lectures of International Business, exploring, international experience and many other activities. Other days will be filled by trips to two cities of Czech Republic UNESCO World Heritage – Český Krumlov, Kutná Hora. During the Winter school students will attend company visits in the famous companies in Czech Republic to gain real business experience.