4-8 ნოემბერს, კავკასიის უნივერსიტეტის საერთაშორისო ურთიერთობებისა და პროექტების დეპარტამენტმა, Erasmus+ ის აკადემიური მობილობის ფარგლებში, კრაკოვის ეკონომიკის უნივერსიტეტიდან, პოლონეთი (Cracow University of Economics) მოწვეულ ლექტორს კატარჟინა ოვსიაკს (Katarzyna Owsiak) უმასპინძლა.
მობილობის ფარგლებში სამუშაო შეხვედრები გაიმართა კავკასიის ეკონიმიკის სკოლის დეკანთან იოსებ ბერიკაშვილთან და კავკასიის ბიზნესის სკოლის საბაკალავრო პროგრამების დირექტორთან სოფიო ხუნდაძესთან.
შეხვედრის მსვლელობისას, მხარეებმა უნივერსიტეტებს შორის არსებული თანამშრომლობის გაღრმავებაზე ისაუბრეს.
მოწვეულმა ლექტორმა კავკასიის ეკონომიკის სკოლისა და კავკასიის ბიზნესის სკოლის საბაკალავრო საფეხურის სტუდენტებს სალექციო კურსი შესთავაზა თემაზე: ფინანსები
კრაკოვის ეკონომიკის უნივერსიტეტი ერაზმუს+ ის საერთაშორისო კრედიტ-მობილობის (International Credit Mobility – ICM) პროგრამის ფარგლებში, კავკასიის უნივერსიტეტის პარტნიორია. თანამშრომლობა მიზნად ისახავს უნივერსიტეტებს შორის სტუდენტთა და აკადემიური პერსონალის მობილობას.

On November 4-8, Caucasus University's Department of International Relations and Projects hosted Katarzyna Owsiak, an invited lecturer from Krakow University of Economics, Poland, within the framework of Erasmus + academic mobility.
Within the mobility workshops were held with Ioseb Berikashvili, Dean of Caucasus School of Economics, and Sophio Khundadze, the Bachelor of Science in Caucasus School of Business.
During the meeting, the sides discussed deepening of cooperation between the universities. The invited lecturer offered a lecture course to the undergraduate students of Caucasus School of Economics and Caucasus School of Business.
Krakow University of Economics is a partner of Caucasus University within the framework of Erasmus + International Credit Mobility (ICM) program. The collaboration aims to promote mobility of students and academic staff between universities.