17-21 ოქტომბერს, საერთაშორისო ურთიერთობების დეპარტამენტმა, Erasmus+ ის ადმინისტრაციული პერსონალის მობილობის ფარგლებში, ვარშავის ეკოლოგიისა და მენეჯმენტის უნივერსიტეტის (University of Ecology and Management in Warsaw, Poland) არქიტექტურის ფაკულტეტის ვიცე-დეკანს, ბოგდან გორჩიცას უმასმინძლა.
ვიზიტის ფარგლებში სამუშაო შეხვედრები გაიმართა საერთაშორისო ურთიერთობების დეპარტამენტის დირექტორის მოადგილესთან და კავკასიის არქიტექტურისა და დიზაინის სკოლის დეკანთან, მარიამ მენაბდესთან. შეხვედრის მსვლელობისას მხარეებმა ისაუბრეს სამომავლო თანამშრომლობის გაღრმავების სტრატეგიებზე, როგორც ერაზმუსის ასევე საერთაშორისო გაცვლითი პროგრამის ფარგლებში, ასევე საზაფხულო სკოლებისა და არქიტექტურის პროგრამის მიმართულებით ორმაგი ხარისხის პროგრამის შემუშავებაზე.
ვარშავის ეკოლოგიისა და მენეჯმენტის უნივერსიტეტი ერაზმუს+ ის პროგრამის ფარგლებში კავკასიის უნივერსიტეტის ახალი სტრატეგიული პარტნიორია. თანამშრომლობა მიზნად ისახავს სტუდენტებისა და აკადემიური პერსონალის მობილობებს არქიტექტურის პროგრამაზე.

On October 17-21, International Relations Department of Caucasus University hosted Erasmus+ training mobility visit of Mr. Bogdan Gorczyca, Vice-Dean of Faculty of Architecture from the University of Ecology and Management in Warsaw, Poland.
Withing the framework of the visit, meetings were held with the Deputy Director of International Relations Department and the Dean of Caucasus School of Architecture and Design, Ms. Mariam Menabde. The parties discussed the strategies of deepening future cooperation, both within Erasmus+ exchange program and International Exchange program, as well as the possibilities of developing summer school and double degree program in Architecture.
The University of Ecology and Management in Warsaw is the new strategic partner University under the Erasmus+ program. The partnership aims the exchange mobility possibilities for students and staff on Architecture program.