24-25 ივლისს, საერთაშორისო ურთიერთობების დეპარტამენტმა, საორიენტაციო შეხვედრები გამართა საუნივერსიტეტო გაცვლით პროგრამებში მონაწილე სტუდენტებისთვის.
2025 წლის შემოდგომის სემესტრში, კავკასიის უნივერსიტეტის 40-მდე სტუდენტი მონაწილეობას მიიღებს ბილატერალურ საერთაშორისო/ Erasmus+ ის გაცვლით პროგრამებში და გაემგზავრებიან უნივერსიტეტის პარტნიორ უმაღლეს სასწავლებლებში შემდეგ ქვეყნებში: საფრანგეთი, გერმანია, ესპანეთი, აშშ, სამხრეთ კორეა, ავსტრია, პოლონეთი, ჩეხეთი, პორტუგალია, რუმინეთი, ლიეტუვა, ლატვია, უნგრეთი და თურქეთი.
შეხვედრების მსვლელობისას, სტუდენტებმა მიიღეს დამატებით ინფორმაცია მობილობის პროცესისა და პარტნიორ უნივერსიტეტში სწავლის დასრულების შემდგომ ეტაპებზე.

On July 24-25, the Department of International Relations held orientation meetings for students participating in university exchange programs.
In the fall semester of 2025, up to 40 students from Caucasus University will participate in bilateral international/Erasmus+ exchange programs and travel to the university's partner universities in the following countries: France, Germany, Spain, USA, South Korea, Austria, Poland, Czech Republic, Portugal, Romania, Lithuania, Latvia, Hungary and Turkey.
During the meetings, students received additional information on the mobility process and the stages of completing their studies at the partner university.