საინფორმაციო შეხვედრები კავკასიის უნივერსიტეტის სტუდენტებისთვის გაცვლითი პროგრამების მიმდინარე კონკურსების შესახებ.
27 სექტემბრიდან 8 ოქტომბრის ჩათვლით, საერთაშორისო ურთიერთობებისა და პროექტების დეპარტამენტმა, კავკასიის უნივერსიტეტის სტუდენტებისთვის, გაცვლითი პროგრამების მიმდინარე კონკურსების შესახებ საინფორმაციო შეხვედრები გამართა.
შეხვედრების მიზანს სტუდენტებისთვის კონკურსის პირობებისა და სააპლიკაციო პროცედურების შესახებ ინფორმაციის მიწოდება წარმოადგენდა.
ერაზმუს+ ის გაცვლითი პროგრამებისთვის განაცხადების მიღება დასრულდება 10 ოქტომბერს, 2021, ხოლო საერთაშორისო გაცვლითი პროგრამისთვის, 11 ოქტომბერს, 2021.
მიმდინარე კონკურსები სტუდენტებისთვის 2022 წლის გაზაფხულის სემესტრის მობილობების დაგეგმვას ითვალისწინებს.

From September 27 to October 8, the Department of International Relations and Projects held informational meetings for students of Caucasus University on current exchange program competitions.
The purpose of the meetings was to provide students with information about the terms of the competition and application procedures.
During the meeting, students had the opportunity to ask questions about issues of interest to them and learn more about program related or administrative procedures. They also received recommendations regarding the preparation of the documents required for the application submission.
Applications for Erasmus + exchange programs will end on October 10, 2021, and for the international exchange program, October 11, 2021.