28 თებერვლიდან 4 მარტის ჩათვლით, კავკასიის უნივერსიტეტის საერთაშორისო ურთიერთობებისა და პროექტების დეპარტამენტმა, Erasmus+ ის აკადემიური პერსონალის მობილობის ფარგლებში, შჩეჩინის უნივერსიტეტის (University of Szczecin, Poland) პროფესორს, კშიშტოფ ვესელოვსკის უმასპინძლა.
ვიზიტის ფარგლებში, სამუშაო შეხვედრა გაიმართა კავკასიის სამართლის სკოლის დეკანთან, სოფო შენგელიასთან. მხარეებმა განიხილეს უნივერსიტეტებს შორის არსებული პარტნიორობა, მათ შორის, საერთაშორისო საგრანტო პროექტები და კონფერენციებში ლექტორების ჩართულობა კვლევის მიმართულებით. ასევე, მობილობის ფარგლებში, კავკასიის სამართლის სკოლის სტუდენტებს შესაძლებლობა ჰქონდათ დასწრებოდნენ საჯარო ლექციას თემაზე - „საერთაშორისო კონვენციები, როგორც სატრანსპორტო სამართლის წყარო“.
შჩეჩინის უნივერსიტეტი, Erasmus+ ის საერთაშორისო კრედიტ მობილობის (International Credit Mobility- ICM) პროგრამის ფარგლებში, კავკასიის უნივერსიტეტის პარტნიორია. თანამშრომლობა მიზნად ისახავს უნივერსიტეტებს შორის ადმინისტრაციული და აკადემიური პერსონალის მობილობას.

From February 28 to March 4, the Department of International Relations and Projects of Caucasus University, hosted University of Szczecin (Poland) Professor Krzystof Weselowski within the framework of the Erasmus + Academic Staff Mobility.
During the visit, a working meeting was held with the Dean of Caucasus School of Law, Sopho Shengelia. During the meeting, the existing partnerships between the universities were discussed, including the involvement of lecturers in international grant projects and conferences in the field of research. Also, within the framework of mobility, students of Caucasus School of Law had the opportunity to attend a public lecture on the topic: International Conventions as a Source of Transport Law.
The University of Szczecin is a partner of Caucasus University under the Erasmus + International Credit Mobility (ICM) program. The collaboration is aimed at the mobility of administrative and academic staff between universities.