შეხვედრა გაცვლითი პროგრამის უცხოელ სტუდენტებთან
3 სექტემბერს, საერთაშორისო ურთიერთობებისა და პროექტების დეპარტამენტმა, საერთაშორისო გაცვლით პროგრამებში (Erasmus+/ Bilateral Exchange) მონაწილე სტუდენტებს CU კამპუსში უმასპინძლა.
საერთაშორისო გაცვლითი პროგრამის ფარგლებში დანიის, საფრანგეთის, ლიეტუვის, ავსტრიის, გერმანიის, ნიდერლანდების, ესტონეთისა და უკრაინის პარტნიორი უნივერსიტეტების სტუდენტები, 2022 შემოდგომის სემესტრს კავკასიის უნივერსიტეტში გაატარებენ.
შეხვედრის მიზანს სტუდენტების CU კამპუსისა და უნივერსიტეტის ინფრასტრუქტურის, ასევე უნივერსიტეტში არსებული სერვისების გაცნობა წარმოადგენდა.  სტუდენტები ასევე შეხვდნენ სტუდენტური სამსახურის წარმომადგენელს.

Meeting with the International Exchange Students
On September 3, International Relations and Projects Department hosted Erasmus+ and Bilateral Exchange program participant students at the CU campus.
Within the exchange programs, students of CU partner Universities from Denmark, Netherlands, France, Lithuania, Austria, Germany, Estonia and Ukraine, will spend 2022 fall semester at the Caucasus University.
The aim of the meeting was to get the students acquainted with CU campus and university infrastructure, as well as the services available for them. Students also met the representative of the Student Services and Learning Process Monitoring Department.