კავკასიის უნივერსიტეტმა 19-25 მაისს, მაზოვის სახელმწიფო უნივერსიტეტის, პოლონეთი, დოქტორანტურის საფეხურის სტუდენტს, იაკუბ ვოტალას უპასპინძლა. ვიზიტი დაიგეგმა კავკასიის უნივერსიტეტის საერთაშორისო ურთიერთობების დეპარტამენტისა და კავკასიის სახელმწიფო მართვის სკოლის ორგანიზებით.
მობილობის ფარგლებში სტუდენტისთვის დაიგეგმა გაცნობითი შეხვედრა საერთაშორისო ურთიერთობების დეპარტამენტის წარმომადგენელთან. შეხვედრაზე სტუდენტს შესაძლებლობა მიეცა მიეღო ინფორმაცია უნივერსიტეტში მოქმედი სასწავლო პროგრამების, საერთაშორისო პროგრამებისა და მიღწევების შესახებ.
მობილობის განმავლობაში სტუდენტს სადოქტორო ნაშრომთან დაკავშირებით ინდივიდუალური კონსულტაციები გაუწია კავკასიის სახელმწიფო მართვის სკოლის ასოცირებულმა პროფესორმა, გიორგი ახალაიამ. კონსულტაციების ფარგლებში დაიგეგმა სამუშაო შეხვედრა, რაც სტუდენტს დაეხმარა კვლევის მიმართულებების დახვეწაში.

On May 19-25, Caucasus University hosted Jakub Wojtala, a doctoral student from the Mazovian University in Plock, Poland. The visit was organized by the Department of International Relations of Caucasus University and the Caucasus School of Public Administration.
As part of the mobility, the student was scheduled to have an introductory meeting with a representative of the Department of International Relations. During the meeting, the student was given the opportunity to receive information about the academic programs, international programs and achievements of the university.
During the mobility, the student was provided with individual consultations regarding his doctoral thesis by Giorgi Akhalaia, Associate Professor of the Caucasus School of Public Administration. A working meeting was scheduled as part of the consultations, which helped the student refine his research directions.