27-31 მაისის კვირაში, საერთაშორისო ურთიერთობების დეპარტამენტმა, პოლონეთის პარტნიორი უნივერსიტეტების წარმომადგენლებს კავკასიის უნივერსიტეტში უმასპინძლა.
მობილობები განხორციელდა როგორც ერაზმუსის ადმინისტრაციული პერსონალის, ასევე, აკადემიური პერსონალის მობილობის პროგრამის ფარგლებში. გაცნობითი შეხვედრა შედგა კავკასიის უნივერსიტეტის საერთაშორისო ურთიერთობების დეპარტამენტის წარმომადგენლებთან. შეხვედრის მსვლელობისას, მხარეებმა ისაუბრეს უნივერსიტეტებს შორის არსებულ თანამშრომლობაზე, ასევე, დეპარტამენტის წარმომადგენლებმა სტუმრებს გააცნეს ინფორმაცია უნივერსიტეტში მოქმედი სასწავლო პროგრამების, საერთაშორისო პროგრამებისა და მიღწევების შესახებ.
ადმინისტრაციული პერსონალის მობილობის ფარგლებში, გდანსკის უნივერსიტეტის (University of Gdansk), ერაზმუსის ოფისიდან და ენების ფაკულტეტიდან, კავკასიის უნივერსიტეტს ეწვივნენ იოანნა სზიმანსკა, ლილიანა კალიტა, მალგორჟატა მარცისზევსკა და მაგდალენა ბედნარეკი. ხოლო, აკადემიური პერსონალის მობილობის პროგრამის ფარგლებში, ვარშავის ეკოლოგიისა და მენეჯმენტის უნივერსიტეტიდან (University of Ecology and Management in Warsaw), იან დილჰ მიჩალოვსკი, რომელმაც გრაფიკული დიზაინის საბაკალავრო პროგრამის სტუდენტებისთვის ჩაატარა მასტერკლასები პერსონალურ ვიზუალური ბრენდინგისა და პოსტერის შექმნის თემატიკაზე.

On May 27-32, International Relations Department hosted the representatives from Polish partner Universities at CU campus.
The mobilities were planned within the Erasmus+ administrative personnel mobility program, as well as within the Erasmus+ teaching mobility program. Within the framework of the visit, an introductory meeting was held with the representatives of the Department of International Relations of the Caucasus University. During the meeting, the parties discussed the cooperation between the universities, furthermore, the representatives of the department shared the information regarding the educational programs, international programs and achievements of the university.
Within the Administrative personnel mobility, colleagues from University of Gdansk, Erasmus+ office and Faculty of Linguistics, Ms. Joanna Szymańska, Ms. Liliana Kalita, Ms. Malgorzata Marciszewska and Ms. Magdalena Bednarek, have visited Caucasus University. As for he Teaching mobility program, Mr. Jan Diehl Michałowski, professor from University of Ecology and Management in Warsaw, delivered masterclasses for the undergraduate level students of Graphic Design program in personal visual branding and poster creating thematic.