კავკასიის უნივერსიტეტი APAIE 2025 საგანმანათლებლო გამოფენაზე
კავკასიის უნივერსიტეტის დელეგაცია, უნივერსიტეტის პრეზიდენტის, კახა შენგელიას ხელმძღვანელობით, მონაწილეობდა საერთაშორისო საგანმანათლებლო გამოფენაში APAIE 2025, რომელიც ინდოეთის დედაქალაქ ნიუ-დელიში გაიმართა.
ისრაელის სახელმწიფოს ელჩის ოფიციალური ვიზიტი კავკასიის უნივერსიტეტში
24 მარტს, კავკასიის უნივერსიტეტს ისრაელის სახელმწიფოს  ელჩი, ჰადას ესტერ მეიცადი (Hadas Ester Meitzad) ეწვია. მას უნივერსიტეტის პრეზიდენტმა, კახა შენგელიამ უმასპინძლა.
CU-ის საერთაშორისო კვირეულის პროგრამა 2025
17-21 მარტს, კავკასიის უნივერსიტეტმა, საერთაშორისო კვირეულის პროგრამას (International Staff Week Program) უმასპინძლა. პროგრამაში მონაწილეობა მიიღო 20-ზე მეტმა აკადემიურმა და ადმინისტრაციულმა პერსონალმა ევროპის 15-მდე პარტნიორი უნივერსიტეტიდან.
ინდივიდუალური შეხვედრები საერთაშორისო კვირეულის ფარგლებში
კავკასიის უნივერსიტეტში, პარტნიორი უნივერსიტეტების წარმომადგენლების მონაწილეობით საერთაშორისო კვირეული გრძელდება.
საგანმანათლებლო გამოფენა კავკასიის უნივერსიტეტში
კავკასიის უნივერსიტეტში, პარტნიორი უნივერსიტეტების მონაწილეობით საერთაშორისო კვირეული მიმდინარეობს.
საერთაშორისო კვირეულის ოფიციალური გახსნა
17 მარტს, კავკასიის უნივერსიტეტში საერთაშორისო კვირეულის ოფიციალური გახსნის ღონისძიება გაიმართა.
ურთიერთთანამშრომლობის ხელშეკრულება ტომას ბატას უნივერსიტეტი ზლინში და კავკასიის უნივერსიტეტს შორის
კავკასიის უნივერსიტეტსა და ტომას ბატას უნივერსიტეტი ზლინში, ჩეხეთის რესპუბლიკა, შორის ურთიერთთანამშრომლობის ხელშეკრულებას მოეწერა ხელი.
ურთიერთთანამშრომლობის ხელშეკრულება კავკასიის უნივერსიტეტსა და Humber Polytechnic კოლეჯს შორის
კავკასიის უნივერსიტეტსა და Humber Polytechnic, კანადა, შორის ურთიერთთანამშრომლობის ხელშეკრულებას მოეწერა ხელი.
სამეცნიერო ლექცია „მდგრადი ფინანსები“ - პანელური დისკუსია
4 მარტს, კავკასიის უნივერსიტეტმა გერმანიის აკადემიური გაცვლის სამსახურთან (DAAD) თანამშრომლობით უმასპინძლა პროფ. დოქტ. შტეფან ბრუნჰუბერს (მიტვაიდას გამოყენებით მეცნიერებათა უნივერსიტეტი, გერმანია), რომელიც პროგრამის Science Lecture ფარგლებში ეწვია საქართველოს.
საორიენტაციო შეხვედრა საერთაშორისო სტუდენტებთან
21 თებერვალს, საერთაშორისო ურთიერთობების დეპარტამენტმა, საერთაშორისო გაცვლით პროგრამებში (Erasmus+/ Bilateral Exchange) მონაწილე სტუდენტებსა და ხარისხის მაძიებელ იმ უცხოელ სტუდენტებს უმასპინძლა, რომლებიც სასწავლო პროცესს გაზაფხულის სემესტრიდან დაიწყებენ.