9 იანვარს, კვლევის ხელშეწყობის დეპარტამენტმა საკონსულტაციო შეხვედრა გამართა უნივერსიტეტის აკადემიურ პერსონალთან კვლევითი საქმიანობის შიდასაუნივერსიტეტო დაფინანსების შესაძლებლობის შესახებ.
დამსწრე პერსონალმა დეტალური ინფორმაცია მიიღო კვლევითი პროექტების შიდასაუნივერსიტეტო დაფინანსების კონკურსის შესახებ. განხილული იქნა კონკურსში მონაწილეობის წესი და მთავარი პირობები, განცხადებების წარდგენისა და განხილვის პროცედურა. აკადემიურმა პერსონალმა, ასევე მიიღო პრაქტიკული ხასიათის რჩევები და რეკომენდაციები.
შეხვედრა გაიმართა ინტერაქტიულ რეჟიმში; დამსწრე საზოგადოებას საშუალება მიეცა მათთვის მნიშვნელოვან კითხვებზე მიეღო პასუხი.
შიდა საუნივერსიტეტო დაფინანსების კონკურსი კვლევითი აქტივობებისთვის ამჟამად ღიაა და მიმდინარეობს განცხადებების მიღება. დამატებითი ინფორმაციისთვის შეგიძლიათ ეწვიოთ ბმულს.

On January 9, the Research Facilitation Department held a consultative meeting with the university's academic personnel regarding internal university funding competition for research activities.
Attendees received detailed information about the internal university funding competition for research projects. The rules and main conditions for participation in the competition were discussed, as well as the procedures for submitting and reviewing applications. Academic personnel also received practical advice and recommendations.
The meeting was held in an interactive format, giving attendees the opportunity to receive answers to questions important to them.
The internal university funding competition for research activities is currently open and applications are being accepted. For additional information, you can visit the link.