ჟან მონეს პროექტის „ევროკავშირის სამართლებრივი სახე“ პრეზენტაცია
15 ოქტომბერს, ერაზმუს+ დღეების ფარგლებში, კავკასიის უნივერსიტეტში გაიმართა 2020 წლის Jean Monnet Project-ის გამარჯვებული პროექტის „ევროკავშირის სამართლებრივი სახე“ პრეზენტაცია, კავკასიის უნივერსიტეტის ხელმძღვანელობის, ადმინისტრაციული და აკადემიური პერსონალის წინაშე.
პროექტის იმპლემენტაციას ახორციელებს კავკასიის სამართლის სკოლა/CSL.
ღონისძიება გახსნეს კავკასიის უნივერსიტეტის პრეზიდენტმა კახა შენგელიამ, ერაზმუს+ პროგრამის ეროვნული ოფისის კოორდინატორმა ლიკა ღლონტმა, კავკასიის სამართლის სკოლის დეკანმა იოსებ ნანობაშვილმა და საერთაშორისო ურთიერთობებისა და პროექტების დეპარტამენტის დირექტორმა ირენა მელუამ.
პროექტის მიზნების, ამოცანებისა და კონკრეტული საქმიანობების შესახებ ისაუბრეს პროექტის კოორდინატორმა სოფიო შენგელიამ, პროექტის თანა-კოორდინატორმა ეკატერინე ქარდავამ, პროექტის ექსპერტებმა სოლომინ მენაბდიშვილმა, თამარ ქალდანმა და გურანდა ჭელიძემ.

Presentation of Jean Monnet project "Legal Face of the European Union"
On October 15, within the framework of Erasmus + Days, Caucasus University hosted the presentation of the winning project of the 2020 Jean Monnet Project "Legal Face of the European Union" to the management, administrative and academic staff of Caucasus University.
The project is implemented by Caucasus School of Law/CSL.
The event was opened by Dr. Kakha Shengelia, President of Caucasus University, Ms. Lika Glonti, Erasmus + National Office Coordinator Lika Glonti, Mr. Ioseb Nanobashvili, Dean of Caucasus School of Law, and Ms. Irena Melua, Director of International Relations and Projects.