CU-ის კურსდამთავრებული CUnicorn-ის ერთ-ერთი მხარდამჭერია
23 სექტემბერს, კავკასიის უნივერსიტეტში, ინოვაციების და მეწარმეობის ცენტრის ორგანიზებით, გაიმართა სტარტაპ პრე-აქსელერაციის პროგრამა CUnicorn-ის დასკვნითი ღონისძიება - დემო დღე (მესამე ნაკადი/Batch 3), რომლის ფარგლებშიც პროგრამის მონაწილე სტარტაპებმა წარადგინეს საკუთარი იდეების პრეზენტაცია ინდუსტრიის ექსპერტების, ინვესტორების, პოტენციური პარტნიორების და სტუმრების წინაშე.
აღნიშნული ღონისძიების ერთ-ერთი მხარდამჭერი კავკასიის უნივერსიტეტის კურსდამთავრებული, კომპანია Oto Motors-ის აღმასრულებელი დირექტორი და ანტრეპრენერი, ილია ხურცილავა იყო.  მან, ჟიურის სხვა წევრებთან ერთად, პრიზი გადასცა გამარჯვებულ სტარტაპს, BioNova-ს.

CU alumnus is one of CUnicorn's supporters
On September 23, Center for Innovation and Entrepreneurship organized the final event of the CUnicorn startup pre-acceleration program - demo day (third stream/Batch 3) - at Caucasus University. At the event participating startups presented their ideas to industry experts, investors, and potential partners as well as other guests.
One of the supporters of the event was Ilia Khurtsilava, a graduate of Caucasus University, executive director of the Oto Motors company and entrepreneur. He, along with other jury members, awarded the supporting prize to the winning startup, BioNova.