ჯადოსნური ახალი წელი CU-ის ბავშვებისთვის
23 დეკემბერს, CU-ის კურსდამთავრებულთა სამსახურის ხელმძღვანელობით კავკასიის უნივერსიტეტის კურსდამთავრებულთა და ადმინისტრაციულ თანამშრომელთა შვილებისთვის წინასაახალწლო ღონისძიება გაიმართა.
ღონისძიებაზე თბილისის ზაქარია ფალიაშვილის სახელობის ცენტრალური სამუსიკო სკოლა "ნიჭიერთა ათწლედის" მოსწავლეებმა შეასრულეს სხვადასხვა ნაწარმოებები. თბილისის თოჯინების სახელმწიფო თეატრმა კი წარმოადგინა ოპერა-სპექტაკლი "კონკია", რომელიც როსინის მიერ ადაპტირებულია ოპერისთვის. სპექტაკლს თან ახლავს 1981 წლის ლასკალას ჩანაწერი. დამდგმელი მხატვარი და რეჟისორია ვახტანგ ქორიძე; მუსიკალური იდეა და  ადაპტირება - გური ზაქარეიშვილი.

On December 23, a pre-New Year's event was organized for the children of Caucasus University graduates and administrative employees, led by the CU Alumni Service.
At the event, students from the Zakaria Paliashvili Tbilisi Central Music School performed various musical pieces. Additionally, the Tbilisi State Puppet Theater presented the opera-play "Cinderella," adapted for opera by Rossini. The performance featured a recording from 1981 at La Scala. The stage artist and director were Vakhtang Koridze, and the musical idea and adaptation were by Guri Zakareishvili.