დოკუმენტური ფილმის ,,გვირაბი’’ კინოჩვენება
19 დეკემბერს, კავკასიის უნივერსიტეტში, კურსდამთავრებულთა ქართული კინო კლუბის და კინოსტუდია „ნუში ფილმი“-ს  დოკუმენტური ფილმის „გვირაბი“ კინოჩვენება გაიმართა.
ფილმი განიხილეს: რეჟისორმა ნინო ორჯონიკიძემ და კავკასიის ეკონომიკის სკოლის დეკანმა სოსო ბერიკაშვილმა. კინოჩვენებას ესწრებოდნენ კავკასიის უნივერსიტეტის პრეზიდენტი კახა შენგელია, სტუდენტები და ადმინისტრაციული პერსონალი.
ფილმში მოქმედება ვითარდება ხარაგაულის რაიონში, „მოლითის“ სარკინიგზო სადგურის გარშემო. საქართველოს რკინიგზის მოდერნიზაციის პროექტის ფარგლებში, ჩქაროსნულმა მატარებელმა ჩინეთი საქართველოს გავლით ევროპასთან უნდა დააკავშიროს, რაც პატარა სოფლების ცხოვრებას თავდაყირა აყენებს.

On December 19, Alumni Geo Movie Club and the film production company “Nushi Film” presented the documentary film “A Tunnel”at Caucasus University.
The film was discussed by: Director Nino Orjonikidze and the Dean of the Caucasus School of Economics, Soso Berikashvili. The film screening was attended by Kakha Shengelia, president of Caucasus University, students and administrative staff.
The film takes place in the Kharagauli district, around "Moliti" railway station. As part of the project to modernize the railways of Georgia, a high-speed train is supposed to connect China to Europe through Georgia, which turns the lives of small villages of the district upside down.