სტარტაპი „Tlancer“ საგრანტო კონკურსის გამარჯვებულია
ინოვაციების და მეწარმეობის ცენტრის ბენეფიციარი სტარტაპი „Tlancer“  ინოვაციებისა და ტექნოლოგიების სააგენტოს (GITA) 150 000 ლარიანი თანადაფინანსების საგრანტო კონკურსის გამარჯვებულია.
სტარტაპის დამფუძნებლები კავკასიის უნივერსიტეტის სტუდენტები საბა ასლამაზიშვილი, ნიკა მეტრეველი და ნიკა სუარიშვილი არიან.
თილანსერი არის მასწავლებლებისა და მოსწავლეების დამაკავშირებელი ციფრული პლატფორმა, რომლის მიზანია მოსწავლეებისა და კერძო მასწავლებლების  ერთმანეთთან მათზე მორგებული ტექნიკური ინსტრუმენტების საშუალებით დაკავშირება.
პროექტი მიზნად ისახავს, შექმნას ულიმიტო საგანმანათლებლო სივრცე მოტივირებული ადამიანებისთვის გლობალური მასშტაბით, სადაც მათ საშუალება ექნებათ, შეისწავლონ მათთვის საინტერესო კურსები, სახლიდან გაუსვლელად.
ამასთან, Tlancer-ი პრე-აქსელერაციის პროგრამა “CUnicorn”-ის მონაწილეა. პროგრამა მოიცავს 11 სამუშაო კვირას და შედგება 5 ძირითადი კომპონენტისგან: თემატური სამუშაო სესიები; ინდივიდუალური შეხვედრები მენტორებთან; ნეთვორქინგი – P2P შეხვედრები, გამოცდილების გაზიარება, მოწვეული სპიკერები, ყოველკვირეული Stand-Up-ები; კავკასიის უნივერსიტეტის საერთო სამუშაო სივრცით სარგებლობა; დემო დღე – მონაწილე სტარტაპები წარდგებიან ჟიურის წინაშე, სადაც საშუალება ექნებათ მოიპოვონ ფულადი პრიზები/და სხვა რესურსები გაზრდის და განვითარების მიზნით.

Startup “Tlancer”, is the winner of the grant competition
Startup “Tlancer”, a beneficiary of the Caucasus University Innovation and entrepreneurship center, is the winner of the 150, 000 GEL co-financing grant competition of the Innovation and Technology Agency (GITA).
“Tlancer" is a digital platform that connects teachers and students. Its primary goal is to provide a customized technical toolset for connecting students with private tutors. The project aims to create a vast educational space for motivated individuals on a global scale, allowing them to take courses without leaving their homes.
In addition, “Tlancer” is a participant of the pre-acceleration program “CUunicron”. The pre-acceleration program "CUnicorn" will cover 11 working weeks and consist of 5 main components: thematic working sessions; individual meetings with mentors; networking – P2P meetings, experience-sharing, guest speakers, and weekly stand-ups; use of common working space of Caucasus University; demo day – participating startups will pitch in front of a jury, where they will have the opportunity to win financial prizes/and other resources for growth and development.