WICMI-ის სასერტიფიკატო პროგრამის - „გააზიარე ცოდნა, გააზიარე გამოცდილება“ - მესამე ონლაინ ლექცია
18 აპრილს, კავკასიის უნივერსიტეტის მედიის სკოლის სტუდენტებისთვის WICMI-ის სასერტიფიკატო პროგრამის - „გააზიარე ცოდნა, გააზიარე გამოცდილება“ - მესამე ონლაინ ლექცია ჩატარდა.
ლექცია წაიკითხა სპიკერმა და ტრენერმა ირინა სოლდატენკომ თემაზე -  „საკომუნიკაციო ტექნოლოგიები სტუდენტების ინოვაციური აქტივობების ხელშეწყობისთვის“.
ირინა სოლდატენკო არის ხარკოვის ეროვნული უნივერსიტეტის ასოცირებული პროფესორი. ის არის გამოცდილი ტრენერი არასამთავრობო ორგანიზაციების პიარის, ანტიკორუფციული სტრატეგიისა და ეფექტური კომუნიკაციის საკითხებში.
მსოფლიო ინოვაციებისა და ცვლილებების მენეჯმენტის ინსტიტუტის (WICMI) უახლესი პროგრამა - „გააზიარე ცოდნა, გააზიარე გამოცდილება“ - მიზნად ისახავს 7 ინტერესის სფეროდან (განათლება, საზოგადოება, კომუნიკაციები, მართვა, გარემო, ბიზნესი და ტექნოლოგიები და მონაცემები) ექსპერტების მოზიდვასა და მათ დაკავშირებას კოლეჯებსა და უნივერსიტეტებთან, რაც კავკასიის მედიის სკოლის სტუდენტებს შესაძლებლობას აძლევს, დაესწრონ მსოფლიოს მოწინავე ექსპერტების ლექციებს.
პროგრამის დასრულების შემდეგ სტუდენტებს გადაეცემათ სერტიფიკატი, რომელიც მათ კონკურენტულ უპირატესობას მიანიჭებს პროფესიულ საქმიანობაში.

On April 18, the third online lecture of the WICMI Certificate Program - "Share Knowledge, Share Experience" was held for students of Caucasus School of Media.
The lecture was given by the speaker and trainer Irina Soldatenko on the topic - "Communication technologies to promote students' innovative activities."
Irina Soldatenko is an Associate Professor at Kharkov National University. She is an experienced trainer in NGO PR, anti-corruption strategy and effective communication.
The latest program of the World Innovation and Change Management Institute (WICMI) - "Share Knowledge, Share Experience" - aims to attract and connect experts from 7 areas of interest (education, society, communications, management, environment, business and technology and data) with colleges and universities; Which gives the students of Caucasus School of Media the opportunity to attend lectures by the world's leading experts.
Upon completion of the program, students will be awarded a certificate that will give them a competitive edge in their professional activities.