საერთაშორისო ახალგაზრდული ფორუმი - 2023
22 ივლისს, „ამბასადორი კაჭრეთში“ ჩატარდა „საერთაშორისო ახალგაზრდული ფორუმი - 2023“. ფორუმში მონაწილეობდა 200-მდე ახალგაზრდა საქართველოდან და ევროპის 7 ქვეყნიდან, მიზნად ისახავდა  მათ დაახლოებასა და გამოცდილების გაზიარებას.ფორუმში მონაწილეობდნენ კავკასიის უნივერსიტეტის ჰუმანიტარულ და სოციალურ მეცნიერებათა სკოლის ევროპისმცოდნეობის საბაკალავრო საგანმანათლებლო პროგრამის სტუდენტები - ელენე ქაჩლიშვილი (სპიკერი), ანა გულიაშვილი და ჯაბა ჯამასპიშვილი.
ფორუმში მონაწილე სპიკერებმა იმსჯელეს თემაზე „სიტყვა, როგორც წარმატების ინდიკატორი“. გაიმართა ინტელექტუალური კონკურსები, მოეწყო გასტრონომიული გამოფენა. ფორუმის მონაწილეებს გადაეცათ მონაწილეობის დამადასტურებელი სერტიფიკატები.

On July 22, the "International Youth Forum - 2023" was held in "Ambassadori Kachreti". About 200 young people from Georgia and 7 European countries participated in the forum, aiming to bring them closer and share their experiences.
The students of the European studies bachelor’s degree program of Caucasus University School of Humanities and Social Sciences participated in the forum - Elene Kachlishvili (speaker), Ana Guliashvili and Jaba Jamaspishvili.
Speakers participating in the forum discussed the topic "A word, as an indicator of success". Intellectual competitions were held, a gastronomic exhibition was organized. Participants of the forum were given certificates of participation.