4 დეკემბერს, კავკასიის ჰუმანიტარულ და სოციალურ მეცნიერებათა სკოლამ დაგეგმილი საჯარო ლექციების ციკლის ფარგლებში სოციოლოგიის საბაკალავრო პროგრამის სტუდენტებისთვის მეორე საჯარო ლექცია გამართა.
ლექცია წაიკითხა ანალიზისა და კონსულტაციის გლობალური ჯგუფის „ეისითი“-ს პარტნიორმა, მარკეტინგული კვლევის დეპარტამენტის ხელმძღვანელმა - ნატა კვიწინაშვილმა თემაზე - „დაინახე ბრმა წერტილები ბაზარზე“, რომლის ფარგლებშიც ყურადღება გამახვილდა მარკეტინგული კვლევის, შესაძლებლობების აღმოჩენისა და ბრენდინგის მნიშვნელობაზე.
შეხვედრის ბოლოს, სტუდენტებმა სპიკერს კითხვები დაუსვეს. ლექციების ციკლი ტარდება კავკასიის უნივერსიტეტსა და „ეისითის“-ს შორის გაფორმებული ურთიერთთანამშრომლობის მემორანდუმის ფარგლებში.

On December 4, Caucasus School of Humanities and Social Sciences held a second public lecture for students of the Sociology Bachelor program within the planned public lecture cycle.
The lecture was delivered by Ms. Nata Kvitsinashvili, Partner of the Global Analytics and Consulting Group ‘ACT’, and Head of Marketing Research Department. During the lecture – ‘See the Blind Spot in the Market’ the focus was on the importance of marketing research, finding opportunities and branding.
At the end of the meeting, the students asked the speaker questions. The lecture cycle is conducted in the framework of the Memorandum of Cooperation signed between Caucasus University and ACT.