14 აპრილს, საგამოფენო ცენტრ ექსპო ჯორჯიაში, ეკონომიკისა და მდგრადი განვითარების სამინისტროს ტურიზმის ეროვნული ადმინისტრაციის ორგანიზებით, ჩატარდა სტუდენტური კონფერენცია "ტურიზმის განვითარების პერსპექტივები საქართველოში და სტრატეგიული მიზნები," რომელზეც წარმოდგენილი იყო საქართველოში არსებული 12 უნივერსიტეტისა და პროფესიული სასწავლებლის სტუდენტების ნაშრომები.
კონფერენციაში მონაწილეობა მიიღეს კავკასიის უნივერსიტეტის ტურიზმის სკოლის მეოთხე კურსის სტუდენტებმა, ნინო რაზმაძემ და ნინო მკალავიშვილმა, თემებით - "Street Food (ქუჩაში კვება) - ახალი მიმართულება საქართველოს გასტრონომიული ტურიზმის განვითარებაში: პერსპექტივები და გამოწვევები" და „ინოვაციური მუსიკალური პროექტების მნიშვნელობა ტურისტებისთვის.“

On April 14, in the exhibition center Expo Georgia the National Tourism Administration of the Ministry of Economy and Sustainable Development of Georgia organized a Student Conference on "Tourism Development Perspectives in Georgia and Strategic Objectives" where works of 12 students from higher educational and vocational institutions were presented.
Among the Conference participants were senior year students of Caucasus School of Tourism, Nino Razmadze and Nino Mkalavishvili who presented their works - "Street Food - New Direction in Georgia's Gastronomic Tourism Development: Prospects and Challenges" and "Important Innovative Music Projects for Tourists."