31 მაისს, ტურიზმის სკოლის მეოთხე კურსის სტუდენტებისათვის, ლექცია ჩაატარა მოწვეულმა სპიკერმა - OmnesTour - ისა და Omnibus - ის CEO - მ ირაკლი კაბულაშვილმა.
ლექცია პანელური დისკუსიის რეჟიმში წარიმართა და განხილული იყო ისეთი საკითხები, როგორიცაა: სატრანსპორტო ბიზნესი და პროცესის მენეჯმენტი, საქალაქთაშორისო ტრანსპორტირების პერსპექტივები და გამოწვევები, ინვესტიციების ანალიზი, კანონმდებლობა და ბიზნესის ფინანსური ანალიზი, გლობალური გამოწვევები ( ომი, პანდემია, ფინანსური კრიზისები).
ლექციის ბოლოს ბატონმა ირაკლიმ სტუდენტებს გაუზიარა ინფორმაცია კომპანიაში არსებული ვანასიების შესახებ და აღნიშნა, რომ აქვს სურვილი ტურიზმის სკოლასთან მჭიდრო პარტნიორობის დასაქმების მიმართულებით.

On May 31, invited speaker – CEO of OmnesTour and Omnibus Mr. Irakli Kabulashvili gave a lecture to the seniors of the School of Tourism.
The lecture was conducted in the mode of a panel discussion; the issues covered included: transport business and process management, perspectives and challenges of long-distance transport, investment analysis, legislation and business financial analysis, global challenges (war, pandemic, financial crises).
At the end of the lecture, the speaker introduced the vacancies available in the company and expressed his desire to work in close partnership with the School of Tourism.
The lecture was also led by lecturers of Caucasus University: Mr. Nikoloz Siradze and Mr. Erekle Mefisashvili.