9 მარტს, კავკასიის სამართლის სკოლაში სტუდენტთა მერვე სასკოლო კონფერენციის სექციური ტური გაიმართა, რომელშიც მონაწილეობა 12-მა სტუდენტმა მიიღო:
1. ანი იმედაშვილი ( I კურსი)
2. გიორგი ჩაკვეტაძე (I კურსი)
3. მარიამ ლომიძე (I კურსი)
4. ლაშა ვანიშვილი (I კურსი)
5. ანა მაღლაკელიძე (I კურსი)
6. ოლეგ თორთლაძე ( II კურსი)
7. ეთერ ქათამაძე ( II კურსი)
8. გიორგი ნიკოლაშვილი (II კურსი)
9. გიორგი ჯოლია (III კურსი)
10. ალექსანდრე ზარდიაშვილი (III კურსი)
11. თამარ გვასალია (მაგისტრანტი)
12. ირაკლი შამათავა (მაგისტრანტი)
კომისიამ დასკვნითი ტურისათვის 8 სტუდენტი შეარჩია. ესენი არიან:
1. ანი იმედაშვილი ( I კურსი) – ,,სისხლის სამართალი საქართველოსა და ევროპულ ქვეყნებში" მეცნიერ-ხელმძღვანელი: გიორგი ასათიანი
2. გიორგი ჩაკვეტაძე (I კურსი) – ,,ფეოდალური ევროპის აღმოსავლეთი – ძველი ქართული სახელმწიფო და სამართალი''
მეცნიერ-ხელმძღვანელი: გიორგი ასათიანი
3. ოლეგ თორთლაძე ( II კურსი) – ,,ძირითად უფლებათა დაცვის მექანიზმები საქართველოში და შედარებით-სამართლებრივი ანალიზი გერმანულ და ამერიკულ პრაქტიკასთან". მეცნიერ - ხელმძღვანელი: რატი ბრეგაძე
4. გიორგი ნიკოლაშვილი (II კურსი) – „საქართველოს გზა ევროპისკენ - მხოლოდ სახელმწიფოს მიერ გასავლელი გზა?"
მეცნიერ - ხელმძღვანელი: ირაკლი კობახიძე
5. გიორგი ჯოლია (III კურსი) – "სახელშეკრულებო ვალდებულების დარღვევისათვის სამოქალაქო-სამართლებრივი პასუხისმგებლობის ფარგლები" მეცნიერ-ხელმძღვანელი: მაკა კარტოზია
6. ალექსანდრე ზარდიაშვილი (III კურსი) -"ასოცირების ხელშეკრულება და საკანონმდებლო ცვლილებები"
მეცნიერ - ხელმძღვანელი: მამუკა ანდღულაძე
7. თამარ გვასალია (მაგისტრანტი) – ,,დისკრეციული სისხლისსამართლებრივი დევნა და ინტერესთა დაცვის პრობლემა თანამედროვე ქართულ სისხლის სამართლის პროცესში" მეცნიერ-ხელმძღვანელი: გიორგი მეფარიშვილი
8. ირაკლი შამათავა (მაგისტრანტი) –"საკუთრების უფლება და მისი დაცვის სამართლებრივი მექანიზმები ქართულ-ევროპულ კანონმდებლობაში" მეცნიერ-ხელმძღვანელი: ქეთევან ქოქრაშვილი

On March 9, CSL sectional round of the Students 8th scientific conference was held, where 12 students participated. The students from CSL were:
1. Ann Imedashvili (freshman)
2. George Chakvetadze (freshman)
3. Mary Lomidze (freshman)
4. Lasha Vanishvili (freshman)
5. Anna Maglakelidze (freshman)
6. Oleg Tortladze (sophomore)
7. Eter Katamadze (sophomore)
8. George Nikolashvili (sophomore)
9. George Jolia (junior)
10. Alexander Zardiashvili (junior)
11. Tamar Gvasalia (Master's program student)
12. Irakli Shamatava (Master's program student)
Eight students were selected for the final round as following:
1. Ann Imedashvili (freshman) - Criminal Justice for Scientists of European Countries' - led by George Asatiani, Head Researcher.
2. George Chakvetadze (freshman) - Eastern European Feudalism - Old Georgian State and the Law'' - led by George Asatiani, Head Researcher.
3. Oleg Tortladze (sophomore) - Fundamental Rights in Georgia, and comparative mechanisms - legal analysis of German and American legal practices. led by Bregadze, Head Researcher.
4. George Nikolashvili (sophomore) - "On the Road to Europe - the only state to find the way?"- led by Irakli Kobakhidze, Head Researcher.
5. George Jolia (junior) – "Civil liability for Violation of Contractual Agreements- Limits of Legal Liability" – led by Maka Kartozia, Head Researcher.
6. Alexander Zardiashvili (junior) - "Association Agreement and Legislative changes" led by Mamuka Andguladze, Head Researcher.
7. Tamar Gvasalia (Master's program student) - The problem of discretionary prosecution and defense interests in the criminal justice process "- led by George Meparishvili, Head Researcher.
8. Irakli Shamatava (Master's program student) - "Property rights and the legal mechanisms for the protection of the Georgian - European legislation" – led by Ketevan Kokrashvili, Head researcher.