კავკასიის სამართლის სკოლის დელეგაციამ კონფერენციაში მიიღო მონაწილეობა
24-25 მაისს, ქუთაისში, აკაკი წერეთლის სახელობის სახელმწიფო უნივერსიტეტის 80 წლის იუბილე, ასევე ბიზნესის, სამართლისა და სოციალურ მეცნიერებათა ფაკულტეტის 20 წლისთავისადმი მიძღვნილი კონფერენცია გაიმართა.
კონფერენციაში საქართველოს სხვადასხვა უნივერსიტეტების დელეგაციები მონაწილეობდნენ. კავკასიის უნივერსიტეტის სამართლის სკოლიდან ღონისძიებას ესწრებოდნენ: დეკანი - ზაზა მარუაშვილი; სადოქტორო პროგრამების კოორდინატორი - ქეთევან ქოჩაშვილი; სამაგისტრო და სადოქტორო პროგრამების დეპარტამენტის დირექტორი - სოფო შენგელია; სამეცნიერო-კვლევითი ცენტრის ხელმძღვანელი - არჩილ ბორჯაძე; პროფესორები - ნინო მესხიშვილი და სოფო ასანიძე; დოქტორანტი - ირაკლი კალანდაძე.
კავკასიის უნივერსიტეტის წარმომადგენლებმა სამართლის სექციის მუშაობაში აქტიური მონაწილეობა მიიღეს. კავკასიის სამართლის სკოლის პროფესორები და დოქტორანტები: ნინო მესხიშვილი, ეკა ბესელია, სოფო ასანიძე და ირაკლი კალანდაძე მოხსენებით წარსდგნენ.

On May 24-25, 80 Anniversary of Akaki Tsereteli State University and conference dedicated to the 20th anniversary of its Business, Law and Humanitarian science faculty was held in Kutaisi. Delegations of various universities of Georgia took part.
The event from CU's School of Law were attended by Dean Zaza Maruashvili; Program coordinator Ketevan Kochashvili, Director of Master's and PHD Programs Department - Sopho Shengelia; Head of Scientific Research Center – Archil Borjadze, Professors – Nino Meskhishvili and Sopho Asanidze; Doctorant – Irakli Kalandadze.
The representatives of CU actively participated in working of the legal section. Professors and graduates of the PhD program of CSL – Nino Meskhishvili, Eka Beselia, Sopho Asanidze and Irakli Kalandadze gave speeches.