2012 წლის აპრილში, კავკასიის უნივერსიტეტში, კავკასიის სამართლის სკოლის სტუდენტური თვითმმართველობისა და საქართველოს ახალგაზრდა კონსტიტუციონალისტთა ასოციაციის ორგანიზებით, იურიდიული თამაშის ,,რა, სად, როდის? შიდა შესარჩევი ეტაპი გაიმართა.
თამაშში მონაწილეობა გიორგი სიხარულიძის, ნიკოლოზ ფხალაძის, ზურაბ ოქროპირიძის და გიორგი გვარამიას გუნდებმა მიიღეს. I ადგილი ნიკოლოზ ფხალაძის ექვსეულმა დაიკავა. დასკვნით ეტაპზე ოთხივე გუნდი ითამაშებს. გაწეული დახმარებისათვის კავკასიის სამართლის სკოლის სტუდენტური თვითმმართველობა განსაკუთრებულ მადლობას უხდის სამართლის სკოლის სამეცნიერო–კვლევითი ცენტრის ხელმძღვანელს, არჩილ ბორჯაძეს.
მაისში თამაშის ფინალური ეტაპი გაიმართება, სადაც კავკასიის უნივერსტეტის, თსუ-ის, საქართველოს უნივერსიტეტის, თბილისის ჰუმანიტარული უნივერსიტეტისა და სხვა უმაღლესი სასწავლებლების გუნდები იქნებიან წარმოდგენილნი.

In April, 2012, under the guidance of student self-government of Caucasus University and Young Constitutionalists Association legal game "What, Where, When" internal selection stages were conducted.
The teams of Giorgi Sikharulidze, Nikoloz Pkhaladze, Zurab Okropiridze and Giorgi Gvaramia took part. The four teams will play in the final round. Student self-government of CSL expresses gratitude to Head of Scientific Research Centre at CSL, Archil Borjadze for his support.
The final round of the game will be conducted in May and teams of CU, Tbilisi State University, University of Georgia, Tbilisi University of Humanities and other universities will participate.