ეწვია. მინისტრმა ბიბლიოთეკაში ნატოს კუთხე განაახლა. ვიზიტის ფარგლებში ნატოს შესახებ საინფორმაციო ცენტრსა და კავკასიის უნივერსიტეტს შორის თანამშრომლობის მემორანდუმი გაფორმდა. მემორანდუმს ხელი საინფორმაციო ცენტრის დირექტორმა თენგიზ გოგოტიშვილმა და კავკასიის უნივერსიტეტის პრეზიდენტმა კახა შენგელიამ მოაწერეს.
მემორანდუმის გაფორმების შემდეგ მზია მიქელაძის სახელობის აუდიტორიაში სტუდენტებთან შეხვედრა გამართა. საუბრის მთავარი თემა ევრო-ინტეგრაციის პროცესის მნიშვნელობა იყო. ღონისძიებას ნატოს სამეკავშირეო ოფისის ხელმძღვანელი უილიამ ლაჰიუ, ლიტვის ელჩი საქართველოში იონას პასლაუსკასი და უნგრეთის ელჩის მოადგილე იშტვან გიბნარი დაესწრნენ.
შეხვედრა კითხვა პასუხის რეჟიმში გაგრძელდა.
{phocagallery view=category|categoryid=223|limitstart=0|limitcount=0}

A memorandum of understanding (MoU) was signed between NATO Information Center and Caucasus University. Tengiz Gogotishvili, NATO Information Center Director and Kakha Shengelia, President of CU signed it.
The minister held a meeting with students in the Mzia Mikeladze Auditorium. The main topic of discussion was "Importance of Euro-Atlantic Integration Processes". William Lahue, NATO Liaison Officer in Tbilisi, Jones Paslaugos, Lithuanian Ambassador to Georgia, and Dr. Istvan Gyebnar – Minister-counsellor, Deputy Head of Mission attended the meeting.
The format of the meeting was interactive within a question-answer format.
{phocagallery view=category|categoryid=223|limitstart=0|limitcount=0}