IESB (ბრაზილიის უმაღლესი განათლების ინსტიტუტი)–თან ერთად სემინარის ორგანიზატორები IAUP (უნივერსიტეტების პრეზიდენტების საერთაშორისო ასოციაციის ) და UNAI (United Natioans Academic Impact) იყვენენ.
სემინარში კავკასიის უნივერსიტეტის პრეზიდენტი კახა შენგელიაც მონაწილოებდა, რომელიც სიტყვით გამოვიდა და წაიკითხა მოხსენება თემაზე: "ინტერნაციონალიზაცია და ნაციონალური უნივერსიტეტები".
მოხსენების შემდეგ ბრაზილიის უმაღლესი განათლების ინსტიტუტთან მემორანდუმი გაფორმდა, რომლის ფარგლებში უკვე დაგეგმილია სტუდენტთა ჯგუფის პირველი ვიზიტი საქართველოში. გაცვლითი პროგრამით პირველად 10–12 კაციანი ჯგუფი ზაფხულში ჩამოვა.

With IESB (Brazilian Institute of Higher Education ) - the seminar organized by IAUP (International Association of University Presidents ) and UNAI (United Natioans Academic Impact).
Caucasus University President Kakha Sengelia was participants of seminar, who made a speech and gave a public lecture on " Internationalization and National Universities".
After the report was signing a memorandum with Brazilian Institute of Higher Education. Within the project has already been planned for the students group's first visit to Georgia. The group will arrive in the summer with exchange program.