17 სექტემბერს, კავკასიის უნივერსიტეტის პრეზიდენტი კახა შენგელია უნივერსიტეტის აკადემიურ პერსონალს და თანამშრომლებს არაფორმალურ გარემოში შეხვდა. შეხვედრაზე პრეზიდენტთან იდეების, მოსაზრებების, პრობლემების და სხვა საკითხების გაზიარება იყო შესაძლებელი.
მსგავსი აქტივობა მსოფლიოს სხვადასხვა უნივერსიტეტში აპრობირებული მეთოდია, რომელიც თანამშრომლების, ლექტორების, სტუდენტების გააქტიურებას და საუნივერსიტეტო ცხოვრებაში მეტ ჩართულობას ემსახურება.
არაფორმალური შეხვედრა დილის 8:00 საათზე ჩატარდა. უნივერსიტეტის პრეზიდენტი აკადემიურ პერსონალსა და თანამშრომლებს ყავით და ჩაით გაუმასპინძლდა.

On September 17, Caucasus University President Kakha Shengelia met with the university's academic staff and staff in an informal setting. It was possible to share ideas, opinions, problems and other issues with the President at the meeting.
A similar activity is a method proven in various universities around the world, which serves to activate staff, lecturers, students and increase their involvement in university life.
The informal meeting was held at 8:00 p.m. The University President treated the academic staff and staff with coffee and tea.