ბავშვთა დაცვის საერთაშორისო დღე კავკასიის უნივერსიტეტში
1-ელ ივნისს, კავკასიის უნივერსიტეტში ბავშვთა დაცვის საერთაშორისო დღე გრანდიოზულად აღინიშნა. ღონისძიება სპეციალურად კავკასიის უნივერსიტეტის თანამშრომლების, სტუდენტების, კურსდამთავრებულების და ლექტორების ბავშვებისთვის გაიმართა.
კავკასიის უნივერსიტეტის პრეზიდენტმა, კახა შენგელიამ სტუმრებს სიტყვით მიმართა და ბავშვთა დაცვის საერთაშორისო დღე მიულოცა.
CU კამპუსში პატარებისთვის სხვადასხვა აქტივობა იყო დაგეგმილი. მათ დღის განმავლობაში ანიმატორები ართობდნენ. დღის ბოლოს ტორტი ბავშვებთან ერთად საზეიმო ვითარებაში გაიჭრა.

On June 1, Caucasus University held grand celebration of the International Children's Day. The event was specially held for the children of CU staff, students, graduates and lecturers.
The President of Caucasus University, Dr Kakha Shengelia, addressed the guests and congratulated them on the International Children's Day.
There were various activities for children on the campus. Animators entertained them during the day. At the end of the day, a festive cake was cut.
The event was attended by a majority member of Tbilisi City Assembly from Chugureti District, Ms. Rima Beradze and local children.