12 მარტს, საკალათბურთო კლუბ „აკადემიის“ დარბაზში, კავკასიის უნივერსიტეტის სტუდენტებისთვის გაიმართა CU-ის კალათბურთის ჩემპიონატის ნახევარფინალური და ფინალური შეხვედრები.
ჩემპიონატის გამარჯვებული გახდა კავკასიის არქიტექტურისა და დიზაინის სკოლის (CSA) გუნდი. მეორე ადგილი დაიკავა კავკასიის ტექნოლოგიების სკოლამ (CST), ხოლო მესამე ადგილზე გავიდა კავკასიის ბიზნესის სკოლის (CSB) გუნდი.
საპრიზო ადგილზე გასულ სამივე გუნდს კავკასიის უნივერსიტეტისგან გადაეცა ფულადი ჯილდო, ხოლო ჩემპიონატის სპონსორი კომპანიის - „Walk by Confidence“-ისგან - სპეციალური ვაუჩერები.

On March 12, the semifinal and final matches of the CU Basketball Championship were held for Caucasus University students at the Academy Basketball Club Hall.
The winner of the championship was the team of the Caucasus School of Architecture and Design (CSA). Second place was secured by Caucasus School of Technology (CST), while the team of Caucasus School of Business (CSB) finished in third place.
All three prize-winning teams received cash awards from Caucasus University, along with special vouchers provided by the championship’s sponsor, Walk by Confidence.