CSH-ის სტუდენტური სამეცნიერო კონფერენცია
2024 წლის, 31 მაისს, კავკასიის უნივერსიტეტის საკონფერენციო დარბაზში ჰუმანიტარულ და სოციალურ მეცნიერებათა სკოლის სტუდენტური სამეცნიერო კონფერენცია ჩატარდა.
1. მარიამ იმერლიშვილი
2. ჯაბა ჯამასპიშვილი
3. თინათინ კაპანაძე
მოხსენებები შეფასდა კონფერენციის აკადემიური ჟიურის მიერ, რომლის შემადგენლობაშიც შედიოდნენ: სკოლის დეკანი - დავით ნატროშვილი, კავკასიის უნივერსიტეტის აფილირებული პროფესორი, ფსიქოლოგიის დოქტორი - მაია მაჭავარიანი-წერეთელი, კავკასიის უნივერსიტეტის აფილირებული პროფესორი, ეკონომიკის დოქტორი ემირ ეთერია, კავკასიის უნივერსიტეტის აფილირებული პროფესორი ისტორიის დოქტორი - ელისაბედ მაჩიტიძე, მოწვეული ლექტორი - ერეკლე იმედაშვილი.
ჟიურის გადაწყვეტილებით საპრიზო ადგილები შემდეგნაირად გადანაწილდა:
I ადგილი - იმერლიშვილი მარიამ (ევროპისმცოდნეობის საბაკალავრო პროგრამა)
• თემა: „ასოცირების შეთანხმება და აუდიოვიზუალური მედია - სერვისების დანერგვა საქართველოში“
II ადგილი - ჯამასპიშვილი ჯაბა  (ევროპისმცოდნეობის საბაკალავრო პროგრამა)
• თემა: „საქართველო ევროკავშირის გაფართოების 2023 წლის პაკეტში“
III ადგილი - კაპანაძე თინათინ
• თემა: „Mood's Influence on Memory“
სტუდენტებს გადაეცათ სასკოლო სამეცნიერო კონფერენციაში გამარჯვებისთვის სერტიფიკატები და ლიბრარეას ვაუჩერი.

On May 31, 2024, the School of Humanities and Social Sciences student scientific conference was held in the conference hall of Caucasus University.
Participants of the conference:
- Mariam Imerlishvili
- Jaba Jamaspishvili
- Tinatin Kapanadze
The reports were assessed by the academic jury of the conference, comprising: Davit Natroshvili, Dean of the school and Affiliated Professor at Caucasus University; Maia Machavariani-Tsereteli, Doctor of Psychology and Affiliated Professor at Caucasus University; Emir Eteria, Doctor of Economics and Affiliated Professor at Caucasus University; Elisabed Machitidze, Affiliated Professor of History at Caucasus University; and Erekle Imedashvili, Guest Lecturer.