8 ნოემბერს, კავკასიის უნივერსიტეტში, MSc პროგრამის ორი სტუდენტის, თინათინ გოგაშვილის და ხატია გოგოლაძის სამაგისტრო ნაშრომების დაცვა გაიმართა.
თინათინ გოგაშვილმა წარადგინა ნაშრომი თემაზე - "შერჩევის პროცესის ევოლუციურ-ინოვაციური ასპექტები თანამედროვე მენეჯმენტში (თაობების განვით არების ჭრილში) ", ხოლო ხატია გოგოლაძემ თემაზე - "სოციალური მეწარმეობის განვითარების მდგომარეობა საქართველოში: გამოწვევები და შესაძლებლობები ".
სამაგისტრო ნაშრომების დაცვას ესწრებოდნენ კომისიის წევრები - ელენე ჯღარკავა, დავით წიკლაური, ნინო ანდრიაძე, ნუგზარ სხირტლაძე და თემის ხელმძღვანელები - ლილი ბიბილაშვილი და იზა გიგაური.

On November 8, two graduate students of the MSc program, Tinatin Gogashvili and Khatia Gogoladze, defended their theses at Caucasus University.
Tinatin Gogashvili presented her paper "Evolutionary-Innovative Aspects of the Selection Process in Contemporary Management (Generation Development)", and Khatia Gogoladze on "State of Social Entrepreneurship Development in Georgia: Challenges and Opportunities".
Commission members - Elene Jgharkava, Davit Tsiklauri, Nino Andriadze, Nugzar Skhirtladze and community leaders - Lili Bibilashvili and Iza Gigauri were present at the master thesis.