4 დეკემბერს, კავკასიის უნივერსიტეტის სტუდენტებისთვის საინფორმაციო შეხვედრა საერთაშორისო განათლების ცენტრის მენეჯერმა და ცენტრალური ევროპის უნივერსიტეტის კოორდინატორმა ნათია ნანავამ გამართა.
შეხვედრის ფარგლებში, სტუდენტებს შესაძლებლობა ჰქონდათ გაცნობოდნენ ცენტრალური ევროპის უნივერსიტეტის მიერ გამოცხადებულ სამაგისტრო და სადოქტორო პროგრამებს, ასევე იმ შინაარსობრივ და ტექნიკური საკითხებს, რომლებიც მნიშვნელოვანია განაცხადის შეტანის დროს.
ნათია ნანავამ ყურადღება გაამახვილა დაფინანსების მოპოვების წყაროებსა და იმ კრიტერიუმებზე, რასაც ცენტრალური ევროპის უნივერსიტეტი ითვალისწინებს სტუდენტთა შერჩევის დროს.
საინფორმაციო შეხვედრები ცენტრალური ევროპის უნივერსიტეტთან დაკავშირებით იმართება ყოველ ხუთშაბათს, 16:00 საათზე, საერთაშორისო განათლების ცენტრის ოფისში.

On December 4, Ms. Natia Nanava, the Manager of International Education Center and the coordinator for Central European University held an informative meeting for Caucasus University students.
In the frames of the meeting, the students were given an opportunity to find out more about the Master’s and PhD programs announced by Central European University and about theoretical and technical issues important during the application process.
Ms. Natia Nanava focused on the sources for funding and the criteria that the Central European University considers during the student selection process.
Informative meetings regarding the Central European University are held every Thursday at 4:00 pm in the International Education Center office.