15 ნოემბერს, კავკასიის უნივერსიტეტში, გრენობლის მენეჯმენტის სკოლისა (GEM) და კავკასიის ბიზნესის სკოლის (CSB) ერთობლივი MBA პროგრამის პრეზენტაცია გაიმართა.
შეხვედრას გრენობლის მენეჯმენტის სკოლის MBA პროგრამების დირექტორი ფილ ეარი და კავკასიის ბიზნესის სკოლის დეკანი ელენე ჯღარკავა უძღვებოდნენ. მათ აუდიტორიას პრეზენტაცია წარუდგინეს, დეტალური ინფორმაცია გააცნეს და შეკითხვებს უპასუხეს.
2004 წლიდან კავკასიის ბიზნესის სკოლა წარმოადგენს გრენობლის მენეჯმენტის სკოლის საერთაშორისო კამპუსს და მსურველებს გრენობლის ბიზნესის ადმინისტრირების სამაგისტრო პროგრამას სთავაზობს, რომელიც Financial Times-ის მიხედვით, მსოფლიოს Executive MBA პროგრამებს შორისაა.

On November 15, a joint MBA program between Caucasus School of Business (CSB) and Grenoble School of Management (GEM) was presented at Caucasus University.
The meeting was led by The Director of Grenoble School of Management MBA Program, Mr. Phil Eyre and the Dean of the Caucasus School of Business Ms. Elene Jgarkava. They held a presentation for the audience, provided detailed information and answered questions.
Since 2004, Caucasus School of Business has been the international campus of the Grenoble School of Management and offers a Masters Degree in Business Administration from Grenoble, which is among the world's Executive MBA programs, according to the Financial Times.