კურსდამთავრებულთათვის დიპლომების გადაცემის ცერემონიალი
28 ივლისს, კავკასიის უნივერსიტეტის კამპუსში კურსდამთავრებულთათვის დიპლომების გადაცემის ცერემონიალი გაიმართა. კურსდამთავრებულებს დიპლომები საზეიმო ვითარებაში გადაეცათ.
კავკასიის უნივერსიტეტის კურსდამთავრებულებს ცერემონიალზე სიტყვით უნივერსიტეტის პრეზიდენტმა, კახა შენგელიამ და საქართველოს განათლების, მეცნიერების, კულტურის და სპორტის მინისტრმა მიხეილ ბატიაშვილმა მიმართეს.
ღონისძიებას პარტნიორი უნივერსიტეტების წარმომადგენლები დაესწრნენ. სამ სტუმარს საპატიო დოქტორის წოდება მიენიჭა.
კურსდამთავრებულთათვის დიპლომების გადაცემის ცერემონიალი ისტორიულია, რადგან ღონისძიება პირველად კავკასიის უნივერსიტეტის კამპუსში გაიმართა.

On July 28, Caucasus University campus played host to a Graduation Ceremony to confer diplomas to the graduates of 2018.
The graduates were addressed by the University President, Dr. Kakha Shengelia and by the Minister of Education, Science, Culture and Sport Mr. Mikheil Batiashvili.
The event was attended by representatives of partner universities, three of whom were conferred honorary degrees.
The Graduation Ceremony, 2018 is a historic one, as it is the first time the event has been held in the new campus of Caucasus University.