24-26 სექტემბერს, ირანში იმართება სამუშაო შეხვედრები 2019 წლის დასაწყისში IAUP-ის რეგიონული შეხვედრისა და კონფერენციის დასაგეგმად ისპაჰანში. კავკასიის უნივერსიტეტის და IAUP-ის პრეზიდენტი, კახა შენგელია და IAUP-ის გენერალური მდივანი, ჯერალდ რეიზინგერი ამ დროისთვის იმყოფებიან ისპაჰანში, ღონისძიების ორგანიზებისთვის.
შეხვედრებს ირანის რესპუბლიკის კვლევისა და განვითარების საერთაშორისო უნივერსიტეტის სითი ვანის პრეზიდენტი, მუჰამედ შერიფ მალეკზადე მასპინძლობს, რომელიც IAUP-ის რეგიონული თავმჯდომარეა, კერძოდ, ახლო აღმოსავლეთისა და ცენტრალური აზიის რეგიონში.

On September 24-26 working meetings are held in Iran to plan an agenda for IAUP regional meeting and conference in Isfahan. The president of Caucasus University and IAUP Mr. Kakha Shengelia and IAUP Secretary General Mr. Gerald Reisinger are currently visiting Isfahan to manage organization of the event.
The meetings are hosted by the President of International Institute for Research and Development of Special Interest Tourism– SITI 1 Dr. Mohammad Sharif Malekzadeh, who is the IAUP regional chair in Middle-East and Central Asia.