5 აპრილს, კავკასიის უნივერსიტეტის საერთაშორისო ურთიერთობებისა და პროექტების დეპარტამენტმა ლილის კათოლიკური უნივერსიტეტის (Lille Catholic University, France) წარმომადგენლებს უმასპინძლა.
სამუშაო შეხვედრები გაიმართა საერთაშორისო ურთიერთობებისა და პროექტების დეპარტამენტთან, სტუდენტთა და კურსდამთავრებულთა სამსახურთან და მარკეტინგის და საზოგადოებასთან ურთიერთობის დეპარტამენტთან.
შეხვედრების მსვლელობისას, მხარეებმა განიხილეს უნივერსიტეტებს შორის არესებული თანამშრომლობა, მიღწევები და სამომავლო გეგმები.
აღსანიშნავია, რომ ლილის კათოლიკური უნივერსიტეტი (Lille Catholic University, France), ერაზმუს+ ის საერთაშორისო კრედიტ-მობილობის (International Credit Mobility – ICM) პროგრამის ფარგლებში, კავკასიის უნივერსიტეტის პარტნიორია. თანამშრომლობა კი მიზნად ისახავს უნივერსიტეტებს შორის სტუდენტთა და აკადემიური პერსონალის მობილობას.

On April 5, the Foreign Relations and Projects Department of Caucasus University hosted representatives of Lille Catholic University, France.
Workshops were held with the Foreign Relations and Projects Department, Students and Alumni Services Department and Marketing and Public Relations Department.
In the course of the meetings, the parties discussed their current cooperation and achievements and future plans.
It should be noted that Lille Catholic University, France, is a partner of Caucasus University within the framework of Erasmus + International Credit Mobility (ICM) program. Cooperation is aimed at mobility of students and academic personnel between the Universities.