CU რა? სად? როდის? 2019
7 ივნისს, კავკასიის უნივერსიტეტის კამპუსში, CU რა? სად? როდის? 2019 გაიმართა. ზაფხულის სეზონის გამარჯვებული ტექნოლოგიების სკოლის გუნდი გახდა. მეორე და მესამე ადგილები კავკასიის ეკონომიკის სკოლის გუნდებმა დაიკავეს. ინტელექტუალურ თამაშში მონაწილეობდა სულ 19 გუნდი, რომლებიც სხვადახვა სკოლას წარმოადგენდნენ.
I, II და III ადგილზე გასულ გუნდებს კავკასიის უნივერსიტეტისგან გამომცემლობის „წიგნები ბათუმში“ 300, 200 და 100 ლარიანი სასაჩუქრე ვაუჩერები გადაეცათ.
გამარჯვებულ გუნდს CU რა? სად? როდის? გარდამავალი თასი ეკონომიკის სკოლის დეკანმა, ინტელექტუალური ტურნირის წამყვანმა, მოაზროვნე სოსო ბერიკაშვილმა გადასცა.

On June 7, CU What? Where? When? 2019 was held at Caucasus University campus. The winner of the summer season - School of Technologies. The teams from Caucasus School of Economics secured the second and third places. A total of 19 teams represented different schools in the intellectual games.
The teams of first, second and third places were awarded with 300, 200 and 100 GEL gift vouchers, respectively by Caucasus University and the publishing house "Books in Batumi".
The winner team was awarded by the Dean of Caucasus School of Economics and the host of the intellectual tournament, Thinker Mr. Soso Berikashvili.