15 ნოემბერს, კავკასიის უნივერსიტეტში აბიტურიენტებისთვის და მშობლებისთვის საინფორმაციო შეხვედრა გაიმართა. შეხვედრაზე აუდიტორიამ მიიღო ზოგადი ინფორმაცია იმ სიახლეების შესახებ, რასაც კავკასიის უნივერსიტეტი აბიტურიენტებს სთავაზობს.
შეხვედრის ბოლოს აბიტურიენტებს სკოლის დეკანები და პროგრამის დირექტორები გაესაუბრნენ, დეტალური ინფორმაცია მიაწოდეს სხვადასხვა მიმართულების შესახებ და მათ შეკითხვებს უპასუხეს.
ღონისძიების დასრულების შემდეგ, დამსწრე აუდიტორიას კავკასიის უნივერსიტეტის კამპუს ტური ჩაუტარდათ. მომდევნო საინფორმაციო შეხვედრა აბიტურიენტებისთვისა და მშობლებისთვის გამართება 29 ნოემბერს 16:00 საათზე და 14 დეკემბერს 12:00 საათზე.

On November 15, Caucasus University hosted an informational meeting for school students and parents.
At the meeting the audience received general information about the innovations offered by Caucasus University. At the end of the meeting, the Deans and program directors provided the students with detailed information on different areas and answered their questions.
After the event, the audience was given a campus tour of Caucasus University.
The next informational meeting for entrants and parents will be held on November 29 at 16:00 and December 14 at 12:00. Those wishing to attend, please fill out the registration form on the link and select the date you want.