თიბისი ბანკმა სტუდენტებისთვის ახალი სტაჟირების პროგრამა დაიწყო. თაობა XXI-ის შესახებ პრეზენტაცია სტუდენტებს თიბისის სათაო ოფისში წარუდგინეს, სადაც მათ სტაჟირების პროგრამის შესახებ დეტალური ინფორმაცია მიიღეს.
სტუდენტებს მათთვის საინტერესო სპიკერების მოსმენა და არაფორმალურ შეხვედრაზე სხვადასხვა მიმართულების ლიდერებისა და თიბისის თანამშრომლების გაცნობის საშუალება ჰქონდათ.
პროგრამის ფარგლებში დაინტერესებულ პირებს შეუძლიათ დასაქმდნენ სხვადასხვა მიმართულებით: კორპორატიული და საინვესტიციო საბანკო ბიზნესი, ფინანსები, მარკეტინგი, ადამიანური კაპიტალი, ეჯაილ ტრანსფორმაცია, ინფორმაციული ტექნოლოგიები და ბიზნესის ანალიზი. აპლიკანტები თიბისიში ანაზღაურებად სტაჟირების პროგრამას გაივლიან, 6 თვიდან 1 წლამდე, მათ ლექციებზე მორგებული გრაფიკი ექნებათ და შეძლებენ საკუთარი კარიერა უკეთ დაგეგმონ.
სტაჟირების მსურველებმა რეზიუმე უნდა გააგზავნონ ელფოსტაზე: HRinternship@tbcbank.com.ge რის შემდეგაც გაივლიან გასაუბრებას და შეასრულებენ დავალებას მათი შერჩეული მიმართულების მიხედვით.

TBC Bank has launched a new internship program for students. The presentation for the students about Generation XXI was held at TBC headquarters where they received detailed information about the internship program.
Students had the opportunity to listen to interesting speakers and meet leaders and TBC staff at an informal meeting.
Interested parties can be employed in a variety of fields: corporate and investment banking, finance, marketing, human capital, agile transformation, information technology and business analysis. Applicants will undergo a paid internship program in TBC, from 6 months to 1 year, have a customized lecture schedule and be able to plan their careers better.
Interested applicants should send their CV to: HRinternship@tbcbank.com.ge after which they will undergo an interview and complete the assignment in their chosen field.