გრენობლის ორმაგი ხარისხის MBA პროგრამის მე-14 მიღება
2 ოქტომბერს, კავკასიის უნივერსიტეტმა, კავკასიის ბიზნესის სკოლის და გრენობლის მენეჯმენტის სკოლის ერთობლივი ორმაგი ხარისხის სამაგისტრო პროგრამის მე-14 მიღებას უმასპინძლა.
სტუდენტებს სიტყვით მიმართეს კავკასიის უნივერსიტეტის პრეზიდენტმა, კახა შენგელიამ და  ბიზნესის სკოლის დეკანმა, ელენე ჯღარკავამ.
ორმაგი ხარისხის MBA პროგრამის სტუდენტებს კავკასიის უნივერსიტეტში შეხვდა გრენობლის მენეჯმენტის სკოლის MBA პროგრამის დირექტორი ფილ ეარი, რომელმაც სტუდენტებს გააცნო პროგრამის სტრუქტურა, შემადგენლობა და სასწავლო პროცესთან დაკავშირებული საკითხები.
პანდემიის გამო შექმნილი ვითარების გათვალისწინებით, სტუდენტებს დისტანციურად შეხვდნენ გრენობლის მენეჯმენტის სკოლის წარმომადგენლები - ვიცე-დეკანი და პროგრამის დირექტორი ჟან ფრანსუა ფიორინა, ასოცირებული დეკანი და საერთაშორისო სამაგისტრო პროგრამების დირექტორი მარკ ტომასი.
კავკასიის უნივერსიტეტისა და გრენობლის უნივერსიტეტის ერთობლივი სამაგისტრო პროგრამა უკვე თექვსმეტი წელია ფუნქციონირებს და ბიზნესის ადმინისტრირებაში ორმაგი ხარისხის დიპლომის გაცემას გულისხმობს.

On October 2, Caucasus University hosted the 14th admission to the Caucasus School of Business and the Grenoble School of Management Joint Dual Degree Master's Program.
The students were addressed by the President of Caucasus University, Dr. Kakha Shengelia, and the Dean of Caucasus School of Business, Elene Jgharkava.
Dual Degree MBA students at Caucasus University were met by Phil Eyre, MBA Program Director at Grenoble School of Management, who introduced the students to the topics related program structure, composition, and learning.
Given the situation created by the pandemic, the students were met remotely by representatives of the Grenoble School of Management - Vice-Dean and Program Director Jean-François Fiorina, Associate Dean and Director of International Master's Programs - Marc Thomas.
The joint master's program of Caucasus University and renoble School of Management has been operating for sixteen years and envisages the issuance of a double degree in business administration.
The program is the only one of the Master's programs in Georgia, which is in the list of in the Financial Times Master's programs of the world.