24 ოქტომბერს, ილიას სახელმწიფო უნივერსიტეტისა და იაკობ გოგებაშვილის სახელობის თელავის სახელმწიფო უნივერსიტეტის ორგანიზებით წინანდალში გაიმართა მესამე საერთაშორისო კონფერენცია – „აკადემიური კეთილსინდისიერების პრინციპები ხელოვნური ინტელექტის პირობებში: პრაქტიკა და გამოწვევები,“ რომელზეც მოხსენებით წარდგა კავკასიის უნივერსიტეტის აკადემიური წერის ცენტრის ხელმძღვანელი თამარ ჩოკორაია. მოხსენება ეხებოდა ხელოვნური ინტელექტის არაეთიკური გამოყენების პრობლემებსა და გამოწვევებს.
ყოველწლიური საერთაშორისო კონფერენცია იმართება პროექტის - „აკადემიური კეთილსინდისიერება ხარისხიანი სწავლისა და სწავლებისათვის ქართულ უმაღლეს საგანმანათლებლო დაწესებულებებში“ (INTEGRITY) (2017-2020 წწ) - შედეგების მდგრადობის შენარჩუნების მიზნით.

On October 24, the Third International Conference "Academic Integrity in the Era of AI: Practices and Challenges" was organised by Ilia State University and Iakob Gogebashvili Telavi State University in Tsinandali, where Tamar Chokoraia, Head of the Academic Writing Center at Caucasus University, gave a presentation. The presentation focused on the problems and challenges of the unethical use of artificial intelligence.
An annual international conference is held to ensure the sustainability of the results of the Erasmus + CBHE Institutional Development Grant Competition project "Integrity for Quality Teaching and Learning in Higher Education Institutions in Georgia (INTEGRITY)" (2017-2020 years).