კერძო სკოლა „Ib მთიები“-ის აბიტურიენტების ვიზიტი კავკასიის უნივერსიტეტში
27 იანვარს, კავკასიის უნივერსიტეტს თბილისის კერძო სკოლა „Ib მთიები“-ის აბიტურიენტები და წარმომადგენლები ესტუმრნენ.
მოსწავლეებმა კავკასიის უნივერსიტეტის გარემო და ინფრასტრუქტურა, ასევე ის სტუდენტური სივრცეები დაათვალიერეს, რომლითაც სარგებლობას CU-ში სწავლისას  შეძლებენ. მიიღეს ინფორმაცია იმ უამრავი სიახლისა თუ შესაძლებლობის შესახებ, რასაც კავკასიის უნივერსიტეტი მათ სთავაზობს.
აბიტურიენტები, ასევე, შეხვდნენ იმ სკოლების დეკანებს, რომელი პროგრამებითაც არიან დაინტერესებულნი. შეხვედრა ინტერაქციულ რეჟიმში წარიმართა, მოსწავლეებს საშუალება ჰქონდათ, რომ მათთვის საინტერესო და მნიშვნელოვან საკითხებზე ამომწურავი პასუხები მიეღოთ.

On January 27, entrants and representatives of Tbilisi private school "Ib Mtiebi" visited Caucasus University.
Students toured the environment and infrastructure as well as the student spaces that they will be able to use while studying at CU.  They received information about the numerous news and opportunities that Caucasus University offers them.
The entrants also met with the deans of schools of the programs they are interested in. The meeting was held in an interactive mode, students had the opportunity to get comprehensive answers to issues of interest and importance to them.