8 თებერვალს, კავკასიის უნივერსიტეტში აბიტურიენტებისთვის და მშობლებისთვის, უკვე მეხუთედ, საინფორმაციო შეხვედრა გაიმართა.
აუდიტორიამ მიიღო ზოგადი ინფორმაცია კავკასიის უნივერსიტეტის, დაგეგმილი ღონისძიებებისა და იმ სიახლეების შესახებ, რასაც CU აბიტურიენტებს სთავაზობს.
შეხვედრის ბოლოს აბიტურიენტებს სკოლების დეკანები და პროგრამის დირექტორები გაესაუბრნენ, დეტალური ინფორმაცია მიაწოდეს სხვადასხვა მიმართულების შესახებ და მათ შეკითხვებს უპასუხეს.
ღონისძიებაზე მოსულ აბიტურიენტებს შეხვედრის დასრულების შემდეგ კამპუს ტური ჩაუტარდათ.
მომდევნო საინფორმაციო შეხვედრა აბიტურიენტებისთვისა და მშობლებისთვის 28 თებერვალს, 16:00 საათზე გაიმართება.

For the fifth time, on February 8, Caucasus University hosted an informational meeting for entrants and their parents.
The audience received general information about Caucasus University, upcoming events and news offered to CU entrants.
At the end of the meeting, the deans and program directors spoke to the entrants, provided them with detailed information on different areas and answered their questions.
Entrants who attended the event went on a tour of the campus after the meeting.
The next informational meeting for entrants and parents will take place on February 28 at 4:00 pm. Applicants are welcome to fill out the registration form on the link.