კავკასიის უნივერსიტეტი, კავკასიის განათლების სკოლა (CES) აცხადებს კონკურსს ასოცირებული პროფესორის (9 ვაკანტური ადგილი) და ასისტენტ-პროფესორის (9 ვაკანტური ადგილი) აკადემიური თანამდებობის დასაკავებლად, შემდეგ მიმართულებებზე:
29 ივლისი 2021
კავკასიის უნივერსიტეტი, კავკასიის განათლების სკოლა (CES) აცხადებს კონკურსს  ასოცირებული პროფესორის (9 ვაკანტური ადგილი) და ასისტენტ-პროფესორის (9 ვაკანტური ადგილი) აკადემიური თანამდებობის დასაკავებლად, შემდეგ მიმართულებებზე:
ასოცირებული პროფესორი  (9 ვაკანტური ადგილი)
პროფესიული უნარები - 1 ვაკანტური ადგილი
განათლება - 4 ვაკანტური ადგილი
განათლების პოლიტიკა - 1 ვაკანტური ადგილი
მათემატიკა - 1 ვაკანტური ადგილი
ბუნებისმეტყველება -  1 ვაკანტური ადგილი
საზოგადოებრივი მეცნიერებები - 1 ვაკანტური ადგილი
ასისტენტ-პროფესორი  (9 ვაკტური ადგილი)
პროფესიული უნარები - 3 ვაკანტური ადგილი
განათლება - 1 ვაკანტური ადგილი
განათლების მენეჯმენტი - 2 ვაკანტური ადგილი
ასისტენტ-პროფესორად 3 წლის ვადით აირჩევა შესაბამის დარგში დოქტორის ან მასთან გათანაბრებული აკადემიური ხარისხის მქონე პირი რომელსაც აქვს შესაბამის დარგში არანაკლებ 2 წლიანი პრაქტიკული გამოცდილება.
• აკადემიური/სამეცნიერო თანამდებობის დაკავების მიზნით დადგენილი კრიტერიუმების შესაბამისი სხვა დოკუმენტაცია, პროფესიული გამოცდილების დამადასტურებელი დოკუმენტები;
კონკურსის გამოცხადების თარიღი: 29  ივლისი 2021 წ.
საბუთების მიღება: 2021 წლის 29 აგვისტოდან - 2021 წლის 31 აგვისტოს ჩათვლით.
კონკურსის ჩატარების პერიოდი 2021 წლის  სექტემბერი
დაინტერესებულმა პირებმა, გთხოვთ, გამოაგზავნოთ მითითებული დოკუმენტები, ელექტრონული ფოსტის შემდეგ მისამართზე: hr@cu.edu.ge ces@cu.edu.ge ან წარმოადგინოთ ბეჭდური სახით, მისამართზე: პაატა სააკაძის #1, პერსონალის მართვის დეპარტამენტში.
დამატებითი ინფორმაციის მისაღებად დაუკავშირდით კავკასიის უნივერსიტეტის პერსონალის მართვის დეპარტამენტს ან შესაბამისი სკოლის ადმინისტრაციას შემდეგ ელექტრონულ ფოსტაზე: hr@cu.edu.ge ces@cu.edu.ge Tel.: 2 377777.

Caucasus Education School (CES) is announcing a competition for the position of Associate Professor (9 Vacancies) and Assistant Professor (9 Vacancies) in the following areas:
Associate Professor (9 Vacancies)
Professional skills - 1 vacancy
Education - 4 vacancies
Education Policy - 1 vacancy
Mathematics - 1 vacancy
Natural Sciences - 1 vacancy
Social Sciences - 1 vacancy
Assistant Professor (9 vacancies)
Professional skills - 3 vacancies
Education - 1 vacancy
Education Management - 2 vacancies
A person with a doctorate or an equivalent academic degree with at least 2 years of practical experience in the relevant field will be selected as an assistant professor for a term of 3 years.
• Other documents relevant to the criteria established for the purpose of holding an academic/scientific position, documents certifying professional experience;
Date of announcement of the competition: July 29, 2021.
Acceptance of documents: August 29, 2021 - August 31, 2021.
Competition period September 2021
Result publication period: September 2021
Interested persons, please send the indicated documents to the following e-mail address: hr@cu.edu.ge; ces@cu.edu.ge or submit in hard copy to: Paata Saakadze # 1, Personnel Management Department.
Please indicate the title of the relevant academic position and direction in the subject name field.
For more information, please contact the Caucasus University Personnel Management Department or the relevant school administration at the following e-mail address: hr@cu.edu.ge; ces@cu.edu.ge Tel.: 2 377777.